Як називається джойстик для телефону

Під час активного технічного прогресу, який спостерігається зараз, зі смартфоном люди починають знайомитися з малих років. Маленькі діти використовують цей гаджет переважно для ігор. Стаючи старше, вони не припиняють цього пристрасті, і активно намагаються поліпшити пристосування для комфортної гри в телефон. Так на загал виходять джойстики для телефону.

Що таке джойстик для телефону

Деякі люди чують цю назву вперше, але для багатьох це вже цілком зрозумілий відчутний об'єкт. Розберемося.

Вони можуть мати різну конфігурацію, вартість і навіть функції. Але більшість з них відповідають такому ж вигляді, як для звичайної консолі Sony або Xbox, тільки мають інший вигляд підключення і розмір.

Важливо! Джойстик для телефону – це додатковий пристрій, ігровий геймпад, який підключається до телефону для управління ігровими програмами.

Навіщо він потрібен

Дані девайси мають різну функціональність. Переважно це геймпад, тобто ігрове додаток (від англ. game). Вони виглядають як стандартне пристосування для консолі, тільки трохи менше. Вони також мають стандартний набір кнопок:

  • два стіка (або грибка);
  • група D-pad (для управління персонажем або курсором);
  • функціональні клавіші (функції залежать від виду гри);
  • start;
  • back.

Існують різні модифікації даних доповнень (навіть без стиків), але вони в більшості мають стандартний набір клавіш. Але є виняток: девайс за типом важеля.

На замітку! Незважаючи на відмінності у зовнішньому вигляді джойстиків, всі вони орієнтовані на використання спільно з іграми.

Є окрема назва для телефонного джойстика

В цілому джойстик – це просторічне назву. Воно справедливо тільки для моделей, зроблених у вигляді важеля. Моделі, які мають у складі кнопки, називаються геймпадами.

Всі телефонні джойстики можна назвати геймпадами, так як їх основна функція – контроль управління в телефонних іграх.

Важливо! При покупці обов'язково повідомте, що вам необхідний геймпад саме для телефону, так як існують їх різновиди.