Як підключити джойстик від ps4 до ps4

Найважливіше у взаємодії з пристроями — правильне поводження з ними. При цьому в категорію входить не тільки сам процес підключення, налаштування належних параметрів, але і деякі знання по експлуатації. Таким чином, у цій статті розглянемо специфіку підключення джойстиків ps4 до основної системи. Крім цього, дізнаємося можливі перешкоди, які мають можливість виникнути безпосередньо в процесі приєднання.

Які геймпади підходять до пс 4

Попередньо рекомендується вивчити відповідність між обладнаннями. Як відомо, для гри може підійти не тільки фірмовий контролер. У списку можливих виступають як xbox, так і DualShock 3. Отже, не звертаючи уваги на виробника і модель агрегату, здійснити роботу можна з будь-яким приладом.

УВАГА! Для цього знадобиться спеціальний адаптер, який зможе налаштувати геймпад на робочий лад.

В цьому випадку має сенс згадати найбільш поширений варіант — Titan One. Що стосується його зовнішнього вигляду, так це подоба usb-флешки. Відповідно, і вставляється він за таким же принципом у той же роз'єм на приставці. Важливо розуміти, що якщо ви бажаєте поєднати консоль зі старим контролером, то можуть виникнути труднощі, оскільки пс 4 практично не підтримує дані моделі. На завершення варто відзначити наступні платформи, які взаємодіють з ps4:

 • Xbox 360.
 • PS3.
 • Xbox One.
 • ПК.

Так що всі різновиди перехідників здатні перекодувати сигнал у відповідний до приставки. За допомогою такого способу можна налаштувати навіть бездротові моделі.

Як підключити джойстик від ps4 до ps4

Завдяки сучасним технологіям, користувачеві надається можливість вибору методу приєднання двох пристроїв. Таким чином, нижче у статті розберемо два способи: з відсутністю та наявністю дроти.

Підключення джойстика до ps4

Для досягнення зв'язку безпосередньо між геймпадом і консоллю необхідно виконати дротове з'єднання. Щоб здійснити початкове з'єднання, важливо використовувати рідну usb-провід. Якщо немає можливості його застосування, то, швидше за все, процедура з іншим виробом буде неможлива. Отже, рекомендується дотримуватися нижче зазначеного порядку:

 • Для початку важливо не тільки затримати на деякий час кнопку живлення, але і зафіксувати один кінець кабелю до винаходу.
 • Іншу його сторону вставити в приставку.
 • Після чого можна натискати на будь-яку кнопку, щоб обладнання визначило присутність.
 • На завершення бажано від'єднувати конструкцію і здійснити реєстрацію. Сам процес починається із затримання клавіші PS. При цьому світлова панель повинна опинитися в певному кольорі. Автоматично система запропонує вам створити гостьовий обліковий запис. При угоді з пропонованим умовою для вас не будуть доступні в грі деякі варіанти трофеїв і призів.

Якщо ви хочете виконати з'єднання за допомогою бездротової мережі, то знадобиться виконання кілька інших маніпуляцій:

 • Також необхідно активувати основне обладнання — приставку.
 • За допомогою мікро-usb, який розташовується на зворотній частині, треба забезпечити контролер.
 • Далі провести протилежний кабель до пс4.
 • Бажано тримати натискання клавіші на PS протягом трьох секунд.
 • Після чого відбудеться реєстрація, а значить і провід можна відключати. Таким чином, здійснюється бездротовий гра.

Як підключити джойстик до пс4 без проводу

Якщо у вас не перебуває в наявності необхідний для процесу провід, то можна скористатися іншим способом.

 • Першим ділом включається екран консолі, щоб на ньому в подальшому виявити розділ «пристрою». На цьому етапі вам допоможе експлуатація пульта керування.
 • В списку потрібно вибрати «пристрою» і перейти у вкладку під найменуванням «bluetooth».
 • Далі достатньо одноразового натискання на кнопку «share» і «ps», що розташовується безпосередньо на джойстику.

ВАЖЛИВО! Комбінацію слід утримувати одночасно приблизно 10 секунд.

 • Після вищеописаного, на екрані повинен з'явитися певний список, що надає назви доступних винаходів. В ньому ж слід знайти власний геймпад і, відповідно, клікнути на нього.

Таким чином, можна зафіксувати контролер в системі приставки і насолоджуватися грою з відсутністю проводів.

Підключення другого джойстика

Часто кількість гравців перевищує одного, так як грати веселіше з друзями. Реєструвати користувачів можна до тих пір, поки кількість не перевищить чотирьох. Причому в якості допоміжного винаходу може бути будь-який виробник, навіть елементарний DualShock 4. Нижче розглянемо найбільш підходящий для цього спосіб:

 • Реєстрація здійснюється практично аналогічними діями, що і при підключенні звичайного геймпада. До того запису, що попередньо був створений, приєднуються всі агрегати.

ВАЖЛИВО! При цьому, якщо ви не бажаєте створювати новий обліковий запис, то можна увійти в систему за допомогою гостьового режиму.

 • Таким чином, спочатку фіксується перший гравець, а далі, після натискання клавіші PS, входить інший гравець.

Однак, як вже було раніше згадано в статті, всі трофеї не будуть зберігатися після закінчення гри зі сторінки гостя, тобто відбудеться автоматичне ліквідація даних.

Чому не джойстик підключається до плейстейшен 4

Дійсно, може бути так, що під час експлуатації ви зустрінете деякі несправності. Однак це не означає про завершення працездатності. Залежно від джерела виникнення причини можна розрізняти кілька способів їх усунення. Розглянемо найпоширеніші ситуації:

 • Якщо при спробі приєднати геймпад консолі з'являється білий колір світлової панелі, то рекомендується перевірити простір на наявність перешкод сигналу. Це означає, що існує можливість блокування зв'язку допомогою створення різних перешкод. Аналогічна проблема може бути з-за занадто дальньої відстані від джерела, тому контролер не може з'єднатися з системою.
 • Для перевірки також можна підключити геймпад ps4 з допомогою міні-usb кабелю. Після цього запустити новий варіант синхронізації з консоллю. Також може допомогти перезавантаження.
 • Не можна виключати варіант з програмним збоєм. Щоб викорінити проблему, рекомендується виконати скидання всіх налаштувань. Для цього знадобиться натиснути на певний отвір, що знаходиться безпосередньо ззаду обладнання близько клавіші L2. Над ним повинна поряд бути написано «reset». Також попередньо варто озброїтися тонкою голкою (шпилькою або скріпкою), щоб опустити її у відповідне поглиблення і утримати приховану кнопку всередині корпусу. При цьому варто виявляти близько 10 секунд, а потім виймати виріб. Після чого можна приєднувати як джойстик, так і приставку зі спеціальним кабелем для синхронізації.
 • Крім цього, деколи достатньо знову скинути всі параметри всередині системи і завантажити на будь-яку флешку оновлене програмне забезпечення. Звичайно, рекомендується шукати файл виключно на офіційному сайті SONY, щоб уникнути можливих проблем. Надалі знову спробувати підключити конструкцію. Однак на цей раз при цьому використовувати режим сейфа.
 • Часто у користувачів трапляється так, що підключення не здійснюється, зате агрегат розташований у безпечному режимі. Тоді необхідно буде утримувати кнопку «Hard reset», що розташовується на агрегаті. При цьому бажано робити маніпуляцію протягом 20 секунд. Далі можна приступати до скиду початкових показників. Щоб домогтися результату, слід здійснити заміну плати.
 • У разі якщо з вище перерахованого нічого не допомогло, то має сенс звернути увагу на можливість технічного дефекту. Однак при цьому розкладі вихід один — відвідування сервісного центру. Там вам або будуть проводити ремонт, або замінять деякі складові. При повній відсутності працездатності контролера доведеться купувати нове обладнання.