Як синхронізувати джойстик з xbox 360

Один з принципів, на які опираються розробники сучасних ігрових консолей – це відсутність у користувача проблем з експлуатацією пристрою і простота основних операцій. Наприклад, творці «Xbox 360» подбали про те, щоб синхронізація бездротових ігрових джойстиків з консоллю була максимально проста у виконанні. Як же синхронізувати геймпад з пристроєм?

Як синхронізувати джойстик і іксбокс 360?

Для початку, варто включити саму консоль. Після цього необхідно виконати наступну послідовність дій:

  1. Натиснути на кнопку «guide», розташовану в центрі джойстика.
  2. Натиснути кнопку підключення на передній частині иксбокса
  3. Натиснути і утримувати клавішу підключення, що знаходиться недовго від USB-роз'єму на джойстику
  4. Після того як світлові індикатори і на консолі, і на геймпаді перестануть блимати, перевірити, чи успішно пройшла синхронізація.

Довідка! Після того як джойстик раз синхронізувався з «базою», повторення вищеописаної процедури кожен раз, коли включається консоль, не потрібно.

Точно таким же чином до приставки можна підключити ще до трьох геймпадів.

Що робити, якщо синхронізація не виходить?

Якщо ж з'єднання постійно обривається або й зовсім не встановлюється, існує кілька основних можливих рішень даної проблеми. Для початку варто замінити батарейки в джойстику. Потрібно використовувати тільки якісні поживні елементи класу АА.

Довідка! Використання третьосортних батарейок може нашкодити джойстика і скоротити термін його служби.

Якщо заміна батарейок не допомогла, необхідно перевірити працездатність акумуляторного блоку. Для цього слід вставити в геймпад акумуляторний блок з іншого пристрою, а потім включити його. Якщо після цього синхронізація пройшла успішно і без розривів то проблему можна вирішити заміною блоку.

Довідка! На блоки поширюється гарантія, так що якщо гарантійний термін не скінчився, можна спробувати отримати від продавця новий акумуляторний блок з гарантійного талону безкоштовно.

Якщо перераховані вище способи не допомогли встановити синхронізацію, це може свідчити про порушення в роботі консолі або геймпада, і виправити проблему зможе тільки кваліфікований фахівець.