Як підключити другий джойстик до ps4

Сучасні консолі дозволяють насолодитися гравцеві в безлічі проектів, які відрізняються як за масштабом, так і ігровим процесом. На PlayStation безліч різних ігор, які дозволяють здійснити процес геймінгу не тільки поодинці, але і удвох. Існує кілька спосіб кооперативної гри, але найпоширеніший це гра удвох на двох джойстиках з однієї консолі. Даний спосіб вважається найбільш класичним і цікавим, адже напарник знаходиться не де-небудь в іншому місті, а поруч. До того ж живе спілкування не замінити ніякими, навіть самими сучасними, комунікаційними пристроями.

Як грати двома джойстиками на соні плейстейшен 4

Підключення другого геймпада, може здатися простим заняттям, однак, це не так. Процес сполучення дійсно простий, однак, для використання додаткового девайса, потрібно його ще і активувати. Зробити це досить просто, потрібно всього лише слідувати простий інструкції.

Як підключити другий джойстик до ps4

Якщо проблем з підключенням і налаштуванням першого і головного геймпада не виникає, то активація другого джойстика може викликати ряд ускладнень. Для того, щоб активувати додатковий девайс доведеться створити новий обліковий запис. Нижче буде послідовна інструкція, як включити і налаштувати пристрій:

 1. Включити консоль і перейти в налаштування системи.
 2. Другий геймпад слід також включити і затиснути кнопку «PS» протягом кількох секунд, після чого відкриється головне вікно.
 3. Використовуючи другий джойстик, потрібно увійти в систему під своїм чи гостьовим профілем.

Після цього у користувачів з'явиться можливість спільної гри.

ДОВІДКА. Дана інструкція дійсно тільки для офіційних моделей DualShok 4.

Як підключити 2 джойстик до ps4 фіфа

При підключенні другого геймпада, будь-яка гра автоматично розпізнає його і включить в додаткові параметри. У тому числі, разом з геймпадом і з'явиться другий профіль, будь то акаунт гравця або гостьовий профіль.

Як налаштувати другий джойстик на плейстейшен 4

Так само існує можливість підключення другого геймпада, не по бездротовому з'єднанню, а через спеціальний USB – кабель. Для цього досить вставити відповідний кінець дроту в порт приставки, а другий підключити до геймпаду pro. Після цього потрібно натиснути і утримувати кнопку PS на джойстику не менше трьох секунд, після чого пристрій автоматично почне настоянку підключеного девайса.

Як законектить другий джойстик пс 4

Для того, щоб зареєструвати пристрій, підключений по Bluetooth каналу, слід зайти в настройки бездротового з'єднання. Для цього на самій консолі потрібно вибрати «Властивості» — «Пристрою» — «Bluetooth». Потім, на джойстику, який потрібно підключити, слід натиснути поєднання «SHARE» + «PS» і утримувати не менше 10 секунд.

Після цього, девайс з'явиться в списку Bluetooth-пристроїв. Потрібно вибрати його, після чого розпочнеться з'єднання.

Не працює другий джойстик на ps4 — чому і що робити?

Геймпад може не підключатися до консолі, всього є кілька причин такої несправності, ось найпоширеніші з них.

 • Контролер не підключається до PS бездротовим способом. Можливо, пристрій розрядилося, слід перевірити рівень його заряду. Після чого, якщо зарядки недостатньо, поставити підзаряджатися. Якщо ж, пристрій заряджений, але консоль не бачить його, слід підключити його за допомогою кабелю USB. Якщо управління через цей порт здійснюється успішно, то проблема в налаштуваннях бездротового підключення.
 • Контролер не забезпечує управління по USB-кабелю, а працює по Bluetooth каналу. Швидше за все, несправний або кабель, або порт. Для того, щоб перевірити справність роз'єму. Слід підключити інший, аналогічний пристрій. У тому випадку, якщо аналогічний девайс успішно підключений і справно виконує свої функції, проблема не в кабелі і не в роз'ємі на консолі. Залишається можливість несправності порту на самому джойстику. В цьому випадку, досить підключити джойстик до комп'ютера або іншого консолі, щоб перевірити його працездатність.
 • Геймпад не реагує ні на бездротове з'єднання, ні на підключення через кабель. У даному випадку, слід перевірити рівень заряду пристрою. Якщо пристрій заряджена, і працює на інших консолях, або при підключенні до ПК, можливо, на вихідній консолі збилися налаштування облікового запису. Для того, щоб зареєструватися заново, слід підключити геймпад за допомогою USB-кабелю, і натиснути і тримати кнопку PS протягом 3 секунд. Після чого відкриються налаштування, які дозволять зробити новий обліковий запис, а управління консоллю з допомогою джойстика буде відновлено.
 • Якщо ж консоль ніяк не реагує на джойстик, то слід скористатися спеціальним режимом. Називається він Recovery Mode(аналог «Безпечного режиму» на ПК). Щоб увійти в нього потрібно утримувати кнопку включення на приставці протягом 7 секунд. Після того. як користувач почує звуковий сигнал, кнопку слід віджати. Потім, після виходу в цей режим, слід підключити джойстик через USB. Повинно встановитися з'єднання, і відкритися налаштування. Потім слід перезавантажити приставку, і геймпад має запрацювати як зазвичай.

УВАГА! У разі якщо навіть у Recovery Mode контролер не реагував на підключення, можливо, пристрій несправний. В такому випадку його слід віднести в спеціальний сервісний центр. Не варто відносити геймпад не ліцензованому майстру або намагатися виправити проблему самому. Несанкціоновані розтин корпусу геймпада знімає пристрій з гарантійного обслуговування.

У що грати на sony playstation 4 удвох двома джойстиками

В даний час існує безліч різних ігор і проектів, які дозволяють насолодитися ігровим процесом удвох підключаючи одночасно два геймпада. Нижче будуть перераховані кілька найпопулярніших ігор для SonyPlastation 4, які здатні забезпечити гру для двох джойстиків.

ДОВІДКА! Split screen – це режим поділу екрана, коли монітор ділиться на дві половини, одна з яких показує гемплей з одного контролера, інша-з іншого.

 1. Call of Duty: Advanced Warfare. Продовження знаменитої франшизи, яка починалася як шутер про другу світову, зараз давно б'є всі рекорди ігрової індустрії. Події цієї частини відбуваються в майбутньому, а саме кінець XXI століття. Світ майбутнього повний технологій, а замість держав, світом правлять приватні військові корпорації, які стикаються один з одним за розділ залишилися ресурсів. Гра підтримує режим Split screen, який дозволяє грати удвох на одній консолі.
 1. Lego Marvel Super Heroes 2. Веселі пригоди героїв, у світі Лего можуть потішити як дорослих, так і самих маленьких гравців. Ця гра поєднує в собі цікавий динамічний гемплей, а також веселий і зрозумілий гумор. Проходити гру можна як одному, так і удвох.
 1. Gran Turismo Sport. Симулятор справжніх гонок, який відрізняється від інших унікальною обробкою автомобілів, реалістичною поведінкою їх на трасі і повною разрушаемостью. Гра може порадувати як і автолюбителів, так і тих, хто ніколи не сідав за кермо цієї машини. Саме вона допоможе заповнити прогалину для багатьох гравців, хто мріяв пересісти з офісного крісла до сидіння гоночного балида. Гра підтримує режим Split screen, що відкриває можливість насолоджуватися гонкою як одному, так і удвох.
 1. WWE 2k18. Симулятор реслінгу, здатний вразити непідготовленого користувача своєю брутальністю. Безліч персонажів, кожен з яких поєднує в собі унікальну стилістику і серію ударів. Гра дозволяє битися не тільки з віртуальним супротивником, але і гравцям між собою. Унікальна особливість цього проекту полягає в тому, що гра підтримує до 8 учасників одночасно.
 1. Mortal Kombat X. Легендарна серія, по праву займає своє місце в цьому списку. Вона заслужила славу не тільки завдяки великій кількості жорстокості, але і за рахунок унікального і динамічного гемплея. В Mortal Kombat весело грати як одному, так і удвох, воюючи один з одним, або проходячи чергові випробування разом, а як додати джойстик пс4 ви вже знаєте.