Як вибрати електрогриль

Електричний гриль – прилад, який дозволяє готувати різноманітну їжу. Зараз це не обмежується тільки м'ясом і овочами. На даний момент роблять компактні прилади, які можна брати з собою. При купівлі гриля, слід враховувати всі критерії, і вибрати підходящий.

Як вибрати електрогриль: критерії вибору

Критерії вибору электрогрилей наступні:

 1. Вони бувають універсального, закритого і відкритого типу. У відкритих поверхня нагрівається за допомогою інфрачервоного нагрівального елемента. Закриті приставляють собою прес, який дозволяє готувати їжу подібно стандартної плиті. Універсальні поєднують в собі одночасно два способи готування їжі, тому цей варіант найкращий, але найдорожчий.
 2. Гриль може бути контактним і безконтактним. Назва говорить сама за себе, в першому випадку їжа буде контактувати з елементом нагрівання, а в другому – ні (приклад такої конструкції – їжа на рожні, яка готується завдяки циркуляції гарячого повітря).
 3. Також бувають стаціонарні і переносні конструкції. Останні можуть бути використані не тільки вдома, але і можна взяти їх з собою в похід. У неї невелика вага і компактний розмір, тому таку конструкцію можна нести в руках. Стаціонарні ж тільки для домашнього використання. Вони можуть бути настільні і підлогові.
 4. Щодо робочої поверхні. Можуть використовуватися такі матеріали: метал, чавун і склокераміка. Останній варіант легше всього мити, але він користується меншим попитом, ніж інші, оскільки матеріал досить крихкий. Металева і чавунна поверхню – хороший варіант. У них встановлюють антипригарне покриття, а ціна на них оптимальна.
 5. Останній критерій – матеріал, використовуваний для створення корпусу. Може бути використаний пластик, а може нержавіюча сталь. Останній варіант краще, оскільки матеріал довговічний і міцний. Але у пластику теж є одна перевага – така конструкція коштує дешевше.

На що ще потрібно звернути увагу при виборі

При покупці виробу також потрібно звертати увагу на:

 1. Технічні характеристики (особливо потужність). Вона повинна бути в проміжку між 0,7 та 2,2 кВт. Це впливає на якість і швидкість приготування.
 2. Розмір і форму конструкції. Якщо в родині багато людей, слід вибрати гриль, у якого поверхню близько 500 квадратних див. Також слід зупинити вибір на двосторонньому електрогрилі, оскільки це спростить процес приготування їжі, а час, необхідний для приготування скоротиться. Не забувайте, що можна регулювати висоту верхньої поверхні. Це дозволить готувати великі за розміром шматки м'яса і овочі. Буде краще, якщо в грилі є можливість регулювання задніх ніжок на висоті. Це дозволить трохи нахилити поверхня гриля під час готування (непотрібний жир буде стікати в процесі приготування м'яса).
 3. Матеріали робочої поверхні і корпус. В сучасних грилях, корпуси роблять з антипригарним покриттям. Завдяки цьому доглядати за приладом стане простіше, а готувати їжу можна без додавання олії. Це добре підходить для людей, які люблять дієтичну і здорову їжу.

Зверніть увагу! Не слід купувати прилад, якщо в ньому емалеве покриття. Воно не буде служити довго. А якщо у вас обмежений бюджет, можна придбати гриль з корпусом, зробленим з пластику, але наявність термостійкого покриття обов'язкове.

Кращі електрогрилі

На сучасному ринку дуже багато грилів, які дійсно варті уваги. Нижче представлені ті, які на даний момент вважаються найбільш затребуваними.

RUSSELL HOBBS Family GFX 18870-56.

Характеристики:

 1. 1600 Вт потужності.
 2. Наявність антипригарного покриття.
 3. Можна готувати по 5 порцій одночасно.
 4. Монтовані індикатори температури і включення.
 5. Присутній піддон, який збирає непотрібний жир.
 6. Задні ніжки можна регулювати.

.

Характеристики:

 1. 2000 Вт потужності.
 2. Висота 14 см, ширина 44 см, глибина 29 див.
 3. Універсальний гриль.
 4. Антипригарна решітка.
 5. Для гриля монтовані гладкі і рельєфні пластини.
 6. Захисна кришка.
 7. Резервуар, де буде накопичуватися зайва волога.
 8. Лоток для накопичення жиру. Можливість знімати і встановлювати його.
 9. Корпус зроблений з скла і металу.
 10. Наявність контейнера для спецій.

Gorenje KR 1800 WPRO.

Характеристики:

 1. Можна використовувати як відкритий, компактний гриль і тостер.
 2. 1800 Вт потужності.
 3. Корпус зроблений з металу і покритий лаком.
 4. Універсальний гриль.
 5. Ширина поверхні – 32 см, глибина – 24 див.
 6. Можливість вибору одного з 4 температурних режимів.
 7. Робоча поверхня зроблена з алюмінію.
 8. Антипригарне покриття.
 9. Індикатор, що показує поточну температуру і роботу приладу.

Цінники на всі види электрогрилей різні, і постійно змінюються. Слід подивитися в інтернеті або відвідати магазин.

При купівлі гриля слід враховувати всі критерії, і вибрати ту, яка підходить для вашого випадку і бюджету.