Що краще: електрогриль або мультипекарь

У наші дні не обійтися без сучасних технологій, таких як мультипекарь або електрогриль. Але їх настільки багато, що людина часом не може зробити вибір. Для того щоб цей процес пройшов якомога швидше і зрозуміліше, написана ця стаття.

Що являє собою електрогриль

Прилад визначається як обладнання, призначене для приготування різних страв. Робиться це з допомогою таких джерел тепла, як вугілля, газ або електрику. Однак найзручнішим вважається електричний пристрій. Воно дозволяє не тільки смажити і запікати, але і коптити інгредієнти.

Конструкція умовно поділяється на два різновиди: переносну та стаціонарну. Остання з них рекомендується до застосування в заміських будинках, так як її габарити зручні найчастіше в громадському харчуванні.

Крім такої класифікації, існують ще й безконтактні та контактні пристрої. Сам принцип роботи досить простий. Необхідно всього лише змішати потрібні продукти, включити прилад в мережу, дочекатися нагрівання і викласти виріб. Далі потрібно почекати готовності, і тоді з'явиться результат.

Що таке мультипекарь

Що стосується зовнішнього вигляду, мультипекарь — подоба вафельниці. Однак функції трохи інші. У ньому не становить праці випікати, смажити різні продукти. В ньому можна готвить солодкі вироби: пончики, бісквіти, пряники і не тільки.

УВАГА! Серед моделей популярно антипригарне покриття. Це економить масло і жир. А також робить їжу здоровою і корисною. Особливістю мультипекаря є компактний вигляд і комфортність у перенесенні. Його легко брати з собою в будь-яку поїздку, так як прилад важить небагато.

Порівняння плюсів: що вибрати пристроїв

Що краще: електрогриль або мультипекарь? Для початку розглянемо переваги апарату електричний гриль.

 1. Можливість приготування м'яса, овочів, птиці, риби.
 2. Безшумний процес роботи.
 3. Можна розморожувати і розігрівати продукти.

Які переваги властиві мультипекарю:

 1. Оснащений безліччю функцій.
 2. Зручність при зберіганні — компактність.
 3. Установка таймера, дистанційне керування у деяких моделей.

Порівняння мінусів приладів

Що краще: електрогриль або мультипекарь? У такому ж порядку розберемо і недоліки. У першого:

 1. Не здатний замінити багато кухонних приладів. Не можна готувати в ньому випічку.
 2. Значна витрата електроенергії.
 3. Швидкість приготування залежить від напруги в енергомережі.

У другому пристрої:

 1. Робоча поверхня дуже маленька, що може не сподобатися деяким господиням.
 2. Не може посмажити вологі продукти.
 3. Не володіє високою потужністю, відповідно, швидкість також знижується (особливо цей момент порушується при випіканні виробів).