Як вибрати епілятор жіночий

Епілятор – одне із самих надійних пристроїв по позбавленню від зайвої рослинності на тілі. Він видаляє волоски з цибулиною, тому надалі вони не ростуть протягом декількох тижнів і навіть місяців. Якщо прийнято рішення купити епілятор, потрібно знати, які бувають типи, і що потрібно враховувати при виборі.

Види епіляторів та особливості їх роботи

Існує два типи апаратів:

 • дисковий;
 • пінцетний.

До першої категорії відносяться прилади, у голівці яких встановлені диски. При обертанні вони зближуються, захоплюють волоски і висмикують їх з цибулинами. У пинцетных застосовуються спеціальні пластини. Вони захоплюють і висмикують волоски щипковыми рухами. Їх ефективність залежить від того, скільки пластинок встановлено в приладі:

 1. У старих бюджетних моделях встановлено 20 і менш пінцетів. Процедура епіляції з ними практично безболісна, але не дуже продуктивна.
 2. У стандартних епіляторах встановлюють 32-40 пластини. Така кількість вважається оптимальним, так як не доставляє багато больових відчуттів і ефективно прибирає зайву рослинність.
 3. Сучасні пристрої містять до 60 пінцетів. Вони працюють швидко, але є болючими. Оснащуються функціями охолодження і масажу.

ВАЖЛИВО! Перед і після епіляції обробляйте головку приладу засобом на основі спирту. Це убезпечить від інфекції і запалення.

Зазвичай пінцети та диски виготовляють із металу. У більш дорогих моделях їх роблять з кераміки. Такі прилади добре підходять власницям чутливої шкіри.

Який краще вибрати епілятор: дисковий або пінцетний

Щоб вибрати, потрібно знати, які характеристики притаманні різним типам епіляторів. Дисковий:

 • досить продуктивний і гарантує хороший результат, але програє моделям на 40 пінцетів;
 • малотравматичен, не викликає алергічних реакцій;
 • відмінно підходить для епіляції ніг.

Пінцетний:

 • відрізняється меншою хворобливістю, дисковий ніж, але це відноситься тільки до приладів з невеликою кількістю пінцетів;
 • сучасні моделі на 32 або 40 пінцетів гарантують ретельне опрацювання області епіляції;
 • добре справляється з видаленням волосся в області бікіні.

Однозначно відповісти, який з них краще, не можна. Вибір робиться на підставі особистих уподобань. Якщо:

 • важлива швидкість процедури, придбайте дисковий епілятор;
 • у пріоритеті якість – вибирайте пінцетний;
 • стоїть вибір між дисковим приладом і 20-пинцетным – однозначно перший — він дешевше і більш ефективний;
 • вагаєтесь між дисковим і 32-пинцетным – вибрати другий, він забезпечує ідеальну гладкість шкіри.

60-пинцетные моделі призначені для видалення густої рослинності. Вони прекрасно справляються з цим завданням, але коштують досить дорого.

На що звертати увагу при виборі епілятора

При покупці часто ми орієнтуємося на зовнішність вироби. Але цей критерій не є основним. Головне – технічні можливості. Задоволення від гарної форми корпусу і кольору померкне, якщо епілятор виявиться недостатньо ефективним чи буде сильно шуміти в процесі роботи. На що потрібно звертати увагу в першу чергу?

Тип харчування

Всі апарати працюють від електрики. Вони комплектуються блоком живлення. Щоб провести процедуру, шнур вставляється в розетку, і прилад включається. Якщо ви плануєте користуватися епілятором виключно вдома, цього достатньо.

Людям, які багато подорожують, слід звернути увагу на жіночі моделі з можливістю живлення від акумулятора. Доведеться постійно заряджати і міняти батарейки, натомість зайві волоски на тілі можна прибрати навіть при відсутності електрики.

Скільки швидкостей

Найпростіші апарати мають одну швидкість. Вони дешеві, але підходять тільки для тонких волосся. Оптимальний вибір – пристрій з двома або навіть трьома швидкостями. Це дозволить налаштувати його для роботи на різних ділянках тіла і скоротити час на процедуру.

УВАГА! Епіляція безболісніше на низькій швидкості, і навпаки.

Спосіб знеболювання

Так як волосся видаляються з цибулинами, процедура епіляції доставляє дискомфорт. Але сучасні виробники попіклувалися про те, щоб знеболити процес. Зазвичай використовуються:

 1. Охолодження гелевими мішечками. Прилади з такою функцією коштують дорожче інших і є неекономічними в плані витрат електроенергії. Підійдуть людям з високим больовим порогом.
 2. Вентиляція шкіри холодним повітрям. Підходить чутливе шкірі, схильної до алергічних реакцій.
 3. Вібраційний масаж. Найпоширеніший спосіб знеболювання. Але не рекомендований для ніжної шкіри.

ВАЖЛИВО! Купівля приладу без знеболювання – необачне рішення. Головна проблема епіляції – біль під час видалення волосків. Саме через неї багато хто взагалі відмовляються від цієї процедури, віддаючи перевагу простим методам з нетривалим ефектом. Наявність режиму знеболювання вирішує цю проблему.

Додаткові можливості і насадки

Розібравшись з самими необхідними характеристиками, зверніть увагу на додаткові можливості. Різні нововведення і насадки стануть приємними фішками, які зроблять процес епіляції більш цікавим.

Корисними можуть виявитися:

 1. Підсвічування. Порадує людей, які звикли повністю контролювати процес. З нею навіть у напівтемряві жоден волосок на тілі не буде упущений. З іншого боку, опитування показало, що ця функція не дуже затребувана.
 2. Додаткові насадки для пахв і зони бікіні. Це перевага для тих, хто епіляційних не тільки ноги, але і більш чутливі місця.
 3. Знімна головка. Важливий момент, який підвищує гігієнічність процедури. Під час епіляції шкірний покрив пошкоджується, на ньому залишаються мікроскопічні ранки. В них може потрапити інфекція, привівши до запального процесу й утворення гнійників. Цього можна уникнути, якщо купити епілятор зі знімною головкою. Перед процедурою і після неї зручно знімати і дезінфікувати. Моноблочні моделі в цьому плані програють, так як їх періодично доведеться віддавати сервіс для чищення.
 4. Комплектація. Більшість апаратів продаються з щіточкою для чищення в наборі. Ще одним гарним доповненням стане знімний ковпачок, що захищає голівку від пилу.
 5. Можливість проведення процедури в душі. Порівняно нова характеристика, яка швидко стала популярною. Волога епіляція зручна, оскільки позбавляє від необхідності збирати потім волоски по всій кімнаті. Також помічено, що біль при такій процедурі менше.

ДОВІДКА! Слід мати на увазі, що різні ноу-хау збільшують вартість апарату.

Хороший епілятор – задоволення недешеве. Якщо не хочете, щоб куплений прилад не використовувався за призначенням, а валявся в кутку столу, підійдіть до вибору відповідально. Вдала Покупка, тільки якщо відповідає всім вашим вимогам і критеріям.