Який підсилювач Wi-Fi сигналу для роутера вибрати

Практично в кожній сучасній квартирі є Wi-Fi роутер. Це пояснюється надзвичайною зручністю експлуатації такого обладнання — будь-який член сім'ї може підключити всі свої гаджети до одного джерела бездротового інтернету. Таким чином можна істотно заощадити на окремому підключенні інтернету для кожного пристрою, а також отримати швидке і якісне з'єднання з мережею.

Але не завжди кінцева швидкість інтернету влаштовує власника. Що ж може бути причиною її зниження і як виправити ситуацію самостійно? Про все це ви дізнаєтесь в даній статті.

Що таке підсилювач Wi-Fi сигналу і для чого він потрібен

Підсилювач вай-фай, який по-іншому називається repeater є, повністю виправдовує свою першу назву — підсилює сигнал вашого роутера, щоб з'єднання було надійним і стабільним в будь-якому місці квартири. Принцип його роботи досить простий і розшифровує друга назва, що відбулося від англійського слова repeat, що означає повторювати. Так як роутер здатний подавати сигнал тільки в межах певного радіуса, репітер підхоплює цей сигнал в його крайньої точки і «повторює», щоб дія Wi-Fi поширювалося по всій площі приміщення.

Такий пристрій просто необхідно власникам великих квартир, яким часто доводиться стикатися з ситуацією, коли у віддалених від роутера кімнатах інтернет працює погано, файли та сторінки браузера практично не вантажаться, а іноді з'єднання і зовсім пропадає.

Турбуватися про те, що підсилювач займе багато місця не варто. Він являє собою невелику коробочку з антенами, яка може стати практично непомітною, якщо розташувати її в правильному місці.

Важливо! Зверніть увагу, що репітер слід підбирати виходячи з технічних характеристик і можливостей вашого роутера. Вони повинні бути ідеально сумісні один з одним, щоб ризик неполадок і постійних збоїв у роботі був зведений до мінімуму.

На сучасному ринку представлена величезна кількість самих різних моделей репітерів. Чим вони відрізняються один від одного, і який краще вибрати?

Який підсилювач сигналу для роутера вибрати: рейтинг моделей

Розглянемо ТОП найкращих моделей репітерів, щоб розібратися в тому, який з них ідеально підійде саме вам.

5 Asus RP-N12

Один з найпопулярніших підсилювачів, що приваблює потенційних покупців приємною ціною і відмінними характеристиками, які цілком задовольнять стандартні потреби користувачів комп'ютерів і сучасних гаджетів. Він здатний ретранслювати швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с, що більш досвідченим клієнтам може здатися занадто малою швидкістю.

Але для тих, хто використовує гаджети і ПК виключно для перегляду різних сторінок в інтернеті, відео, прослуховування музики і інших подібних речей, такий показник прийнятний. Цей прилад дозволить насолоджуватися хорошим інтернетом в будь-якому місці квартири.

У пристрої є дві спеціальні антени, з допомогою яких і відбувається посилення сигналу. Гарне співвідношення ціни і якості робить цей репітер одним з найбільш вигідних придбань.

4 TP-Link AC750

Цей підсилювач є більш дорогим пристроєм, ніж описане вище, але його характеристики також більш просунуті. Швидкість, яку здатний надати даний гаджет, становить 750 Мбіт/сек. Особливістю цього репітера є широкий діапазон поширення сигналу.

Крім того, його дуже просто підключити, а це означає, що будь-який користувач, навіть самий далекий від сфери техніки, зможе налаштувати такий підсилювач і користуватися хорошим інтернетом на високих швидкостях.

3 TP-Link Re350

Дана модель є двочастотної. Це означає, що підсилювач здатний працювати на частоті як 2,4 ггц, так і 5 ггц, а його максимальна швидкість становить 867 Мбіт/сек.

Ще однією перевагою стане швидке налаштування, а також можливість підключення до будь-якого маршрутизатора. З'єднання забезпечується двома антенами, які значно потужніше, ніж у представлених вище пристроїв.

2 Asus RP-AC68U

Цей репітер складно назвати бюджетним, але і характеристики його дійсно вражають починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи технічними можливостями. Як і попередній варіант, він працює на двох частотах, але максимальна швидкість передачі сигналу істотно вище — до 1300 Мбіт/сек.

Крім того, до нього можна підключити велику кількість самих різних пристроїв і використовувати не тільки в якості підсилювача, але і точки доступу або мережевого моста.

1 Netgear Orbi AC3000

Безсумнівним лідером списку стане дана модель репітера. Він ідеально підійде не тільки для самих великих квартир, але і для офісів, приватних будинків та інших великих приміщень.

Крім дійсно широкого радіусу дії, він може похвалитися неймовірною швидкістю — до 1500 Мбіт/сек. Це означає, що про якість з'єднання можна більше не турбуватися. Єдиним мінусом стане висока вартість пристрою, яка навряд чи буде по кишені середньостатистичному користувачу.

Тепер ви знаєте, що таке репітер для Wi-Fi роутера, для чого він потрібен і які моделі з представлених на сучасному ринку є кращими за різними параметрами.