Підтримка mimo в роутері — що це?

Купуючи роутер, користувачеві забезпечений широкий спектр можливостей. Проте більшість людей не знають про існування тих чи інших функцій. У написаній статті розберемо призначення підтримки mino, а також розглянемо її різновиди.

Що це за технологія і які її особливості?

Абревіатура передбачає собою таке словосполучення — кілька входів/виходів (multiple input). Іншими словами, це передача даних, при якій бере участь безліч потоків. Так, сигнал здійснює трансляцію, використовуючи відразу неоднозначне кількість приймачів.

Для того щоб людина розуміла, скільки саме задіяно передавачів, поряд з позначенням у характеристиках виробники мають цифру. Вона ж повинна відповідати числу обладнань, які включені в роботу.

Увага! Крім цього, описуваний інструмент являє собою технологію для здійснення передачі відразу кілька пакетів по єдиному каналу. Причому за допомогою такого процесу допустимо збільшувати пропуск в рази більше.

Роутер з даною можливістю гарантує власникові розширення радіусу, в якому буде діяти мережа. Для любителів ігор технологія виявиться особливо значущою, оскільки з нею відтворення будь-ігри або програми буде здійснюватися не тільки з відсутністю гальмування, але і з високою роздільною здатністю.

Важливо! Ще однією особливістю виступає факт, що до одного wi-fi можливо пару одночасно декількох пристроїв.

SU-MIMO і MU-MIMO: чим вони різняться?

Кожен з них — метод кодування, але відрізняються вони кількістю користувачів, в чию адресу надсилається інформація. Таким чином:

  • SU — однокористувальницька система (single).
  • MU — багатокористувацька система (multi).

В сучасних мережах інтернету експлуатується варіант, при якому приєднання до точки доступу здійснюється з певною послідовністю. Так, є період, коли всі наявні потоки з даними переходять до адресата. І поки один з них відправляється, інші чекають власної черги.