Плюси і мінуси епілятора

Процедура видалення волосся за допомогою епілятора дуже зручна і практична. Все більша кількість жінок віддають перевагу цьому варіанту догляду за тілом. Якщо ви ще тільки плануєте випробувати переваги даного методу, то варто зважити всі плюси і мінуси епілятора.

Плюси використання епілятора

Відзначимо переваги використання епілятора:

 1. Використання в домашніх умовах. Вам не доведеться нікуди йти, адже процедура видалення волосся може бути здійснена в домашніх умовах.
 2. Швидкість. Цей метод може бути виконаний досить швидко. Немає необхідності щось готувати, варити або змивати. Скориставшись епілятором і нічим більше, ви зможете зробити своє тіло гладким.
 3. Тривалий ефект. У порівнянні з видаленням волосся бритвою, при використанні епілятора волоски не вростають. Близько 2-3 тижнів ваша шкіра буде гладкою. Так як волосок видаляється разом з коренем, ефект буде тривалим.
 4. Ви витрачаєте лише один раз. Немає необхідності регулярно купувати витратні матеріали. Це дозволяє економити на епіляції.
 5. Можливість використання охолоджувальних насадок. Вони дозволяють знизити больові відчуття в процесі епіляції. Перед проведенням процедури насадку слід помістити в морозильну камеру.
 6. Широкий асортимент пристроїв. Сучасні виробники пропонують різноманітний асортимент пристроїв, які мають різні характеристики і можуть бути використані для конкретної зони епіляції.

Мінуси використання епілятора

З недоліків можна виділити наступні:

 1. Больові відчуття в процесі процедури.
 2. Вростання волосків.
 3. Неестетичні плями на шкірі після вростання волосків.
 4. Обривання волосків.
 5. Необхідність підбору відповідного часу. Епілятор нахватывает занадто короткі волоски.
 6. Висока вартість пристрою.
 7. Обмеження на використання на деяких ділянках шкіри.

Корисні поради

Якщо ви вибрали цей метод видалення волосся, слід ознайомитися з порадами від інших жінок і фахівців:

 • Виконувати процедуру краще тільки після ванни або душу. Це дозволяє розширити пори і видалення волосся пройде менш болісно, а також волоски рідше ламаються.
 • Не забувайте використовувати скраб перед процедурою. Дана процедура зводить до мінімуму ймовірність вростання волоків.
 • Якщо для вас процедура дуже болюча, скористайтеся кремом "Емла". Наносьте його за годину до процедури.

Якщо ви вивчіть інформацію про даний метод епіляції і все будете робити правильно, зможете надовго забути про небажані волоски на своєму тілі.