Іонізатор для холодильника

В процесі експлуатації не рідко виникають випадки, коли в холодильнику з'являється неприємний запах, який не проходить. Для вирішення цієї неприємності багато людей ламають голову не один місяць, але недавно на ринку електронної техніки з'явився іонізатор для холодильника. Основне завдання іонізатора, позбавити вас від неприємного запаху всередині холодильника і підтримувати в ньому свіжість.

Зі слів виробників, він допомагає збільшити термін зберігання продуктів, ви не будете сумніватися в свіжості продуктів кожен раз, коли будете діставати з холодильника. Крім того, прилад виконує ряд додаткових функцій, що сприяють ефективній роботі холодильника далі ми детальніше розглянемо кожну з них.

Призначення і принцип дії пристрою

Іонізатор виконує функції зволоження повітря усередині холодильної камери, сприяє очищенню повітря від неприємних запахів. Повітря проходить через сітку, яка знаходиться під напругою, коли молекули кисню проходять через еклектичне полі, вони іонізуються. Після того як іони потрапляють всередину холодильної камери, вони проникають всередину бактерій є причиною неприємного запаху і їх нейтралізують.

Ці бактерії є причиною не тільки неприємного запаху, але і причиною швидкого псування продуктів. Іонізатор нейтралізує бактерії і перешкоджає їх подальшому появи, тим самим підтримуючи в камері чистоту і свіжість. Цей прилад в основному встановлюють на двері холодильника, а він включається при натисканні кнопки.

Деякі види холодильників випускають з вбудованими іонізаторами. Але якщо виробник не передбачив його установку, то не потрібно впадати у відчай. Є спеціальні портативні іонізатори, які можна встановити на полицю або на дверях, і він буде виконувати поставлене завдання.

Переваги і недоліки іонізатор для холодильника

Розглянемо, якими перевагами володіє це пристрій:

 1. Покращує навколишнє середовище, сприятливо впливає на всі продукти харчування, збільшуючи їх термін зберігання.
 2. Знищує шкідливі бактерії, які можуть призвести до псування продуктів в холодильній камері.
 3. Нейтралізує неприємні запахи, очищає повітря.
 4. При необхідності його можна просто вимкнути, натиснувши на кнопку, ви можете включати і вимикати його, коли захочете.
 5. Портативні іонізатори можуть працювати автономно від батарейок, якщо потрібно звільнити місце або прибрати прилад з холодильника, то не потрібно його від'єднувати від роз'єму кожен раз.

До мінусів цього пристрою відносяться:

 1. Можливе перенасичення повітря озоном з-за неможливості регулювати його подачу.
 2. Необхідність проводити заміну фільтрів через певний час.
 3. Необхідність міняти батарейки пристрою, коли вони стають слабшими.

Важливо! Якщо порівнювати його плюси і мінуси, то на тлі його переваг недоліки здаються незначними. Від використання іонізатора ви тільки виграєте, а мінуси не такі серйозні, щоб через них відмовлятися від його застосування.

Правила вибору

Перед тим як йти купувати іонізатор для холодильника, потрібно дізнатися, яку модель краще купити, на що потрібно звертати увагу в першу чергу. Розглянемо, на які параметри потрібно звертати увагу, перш за все:

 1. На виробничу потужність приладу, потрібно правильно підібрати параметрів, щоб вони відповідали вимогам.
 2. Бажано, щоб він був з електричним фільтром, який можна змінити при необхідності.
 3. Правильно підібрати габарити, щоб він не займав багато місця в холодильнику.
 4. Особливу увагу потрібно приділити виробнику, щоб не придбати модель, яка не виправдає ваших очікувань. Хороший виробник дає гарантію на свою продукцію і це потрібно враховувати при покупці іонізатора.

Довідка! Кожна людина хоче, щоб продукти, якими він живиться, були свіжими і корисними, але цього важко досягти, якщо в холодильнику не встановлено іонізатор. Він буде забезпечувати свіжість ваших продуктів, знищувати шкідливі мікроби, очищаючи середу в холодильній камері.