Гребінець іонізатор

Гребінець іонізатор – це пристрій, що поєднує в собі переваги звичайного гребеня і корисні властивості апарату по виробленню негативно заряджених частинок, корисних для організму людини.

Призначення гребінці

Тонкі волосся часто піддаються їх пагубному впливу статичної електрики. Така проблема дає про себе знати переважно в зимовий час року: людина носить теплий головний убір, одягає і знімає через голову вовняну кофту або светр. Крім цього постійно функціонуючі опалювальні прилади сприяє зниженню вологості повітря в приміщеннях.

З часом це призводить до загального нездорового вигляду волосся, втрати блиску і ламкості. На боротьбу з подібними наслідками і спрямована дія гребінця. Даний пристрій здатне виробляти необхідні негативно заряджені іони кисню, які розподіляються по всій довжині пасма і сприяють нейтралізації статичної напруги.

Крім того, вбудований іонізатор дає чудовий дезінфікуючий ефект, відбувається оздоровлення шкіри голови і волосяних цибулин.

Принцип дії

Зовнішній вигляд пристрою робить його схожим на масажну щітку. Всередині нього знаходиться невеликий іонізатор. Він приводиться в дію кнопкою, розташованої на ручці. Пристрій може функціонувати завдяки батарей, акумулятора або харчуватися від мережі. Індикатор підкаже, коли потрібна підзарядка.

Зубці гребеня виготовляються за спеціальною технологією, що забезпечує гладке ковзання по волоссю і збереження їх структури. Під час роботи приладу, який відрізняється невеликою вагою і безшумністю, відчувається запах озону.

Переваги і недоліки іонізатора для волосся

Гребінець з функцією іонізації порівняно із звичайною має наступні переваги:

  • процес розчісування сприяє закриттю волосяних лусочок, роблячи структуру більш щільною;
  • регулярне застосування скорочує час на сушіння;
  • щоденне використання не завдає шкоди;
  • пристрій зберігає вологу в структурі волосся, перешкоджаючи його пересихання;
  • позбавляє від неприємних запахів.

Однак є й мінуси. Регулярне застосування веде до зменшення обсягу, а використання приладу на мокрих волоссі взагалі не дає ніякого ефекту. Крім того, існує ризик ураження електричним струмом.

Питання вибору

Визначаючись з конкретною моделлю, слід враховувати низку факторів. По-перше, загальний стан волосяного покриву голови. По-друге, власне бажання, тобто прагнення до певного ефекту. Виходячи з досвіду користувачів і рекомендацій виробників, варто виділити кілька основних критеріїв правильного вибору:

  • Існує пряма залежність між щільністю структури волосся і потужністю приладу. Чим вище перша, тим могутніше повинен бути гребінець.
  • При частому використанні найкращої виявиться модель з вбудованою системою живлення. Її завжди можна носити з собою.
  • Щоденний догляд вимагає плоских щіток, складну укладання краще проводити пристроєм округлої форми.
  • Розбираються конструкції переважніше, оскільки за ними легко доглядати і підтримувати в належному вигляді.

Гребінці з функцією іонізації вважаються відносно новим приладом. Проте у користувачів вже склалася певна думка щодо виробників. Лідируючі позиції серед надійних і простих в експлуатації займають пристрої фірми Braun. Любителям компактних гребінців припали до душі моделі від компанії BaByliss. Також популярні Philips, Remington та Parlux.