Кондиціонер з іонізатором

Дівчата і жінки майже щодня користуються феном для сушіння й укладання волосся. Але рідко хто замислюється, наскільки шкідливо пересушувати волосся. Вони починають сипатися, ставати тонше. Фен з іонізацією коштує дорожче, але має економний режим роботи, кондіціоніруя волосся.

Значення іонізації для волосся

Сухе повітря в приміщенні, пил, синтетичні гребінця негативно впливають на структуру наших волосся. У них накопичується статична напруга, яке призводить до електролізації волосяного покриву, а часта сушка гарячим повітрям ще більше погіршує ситуацію. З кожним разом все важче добитися ідеальної зачіски, волосся стає сухим і тьмяним.

Завдяки негативно заряджених іонів волосся робляться більш слухняними, гладкими і шовковистими. Крім того, іонізоване повітря швидше і дбайливіше сушить їх. Вони втрачають менше вологи, що дозволяє уникнути зневоднення і пересушування, при цьому зберігається природний рівень зволоження. Укладання, виконана за допомогою нього, краще і довше тримає форму.

Важливо! Особливо рекомендується використовувати фен з іонізацією в холодний період. А також краще замінити на звичайний іонізований людям з сухими, ламкими, схильними до утворення лупи, волоссям.

Не можна стверджувати, що фен забезпечує досконалу захист ваших волосся від дії приладу, але іонізація значно знижує ризик пошкодження волосяного покриву. Відбувається оздоровлення та поступове відновлення структури волосся.

Відмінність фена з іонізацією від звичайної моделі

Відмінна риса фена з іонізацією – наявність напилення на решітці, при її нагріванні вивільняються негативні іони. Вони підтримують вологу волосяного покриву. Температура розподіляється рівномірно за рахунок покриття з турмаліну, сушка абсолютно безпечна.

Різні режими швидкості зроблять ідеальну укладання. Наелектризовані локони зберігають форму на короткий проміжок часу, потім втрачають вигляд.

Принцип роботи звичайного фена дуже простий, сушіння і укладання виконується потоком гарячого повітря, яке насичене позитивно зарядженими іонами. Ці частинки поступово накопичуються, згодом важко добитися нормальної укладання навіть за допомогою спеціальних засобів. Звичайний прилад сушить волосся за рахунок випаровування вологи як ззовні, так і зсередини, до того ж у ньому гаряче повітря розподіляється нерівномірно, а це призводить до ефекту термоудара, що руйнує структуру волосся. І навіть нові сучасні моделі з функцією холодного сушіння практично не захищають їх від пошкодження.

Принцип роботи фена з іонізацією такою ж, як і звичайного, але у ньому гаряче повітря, проходячи через турмалінове покриття, насичується негативними частками, які знижують элекролизованность. Проходячи через турмалін, гаряче повітря прогрівається рівномірно, це робить сушку більш щадною.

Технічні характеристики

Окрема функція фена – іонізація пасм. Вона вказана поряд з іншими характеристиками приладу. При покупці моделі приладу дотримуються тих же критеріїв, що і для звичайного фена.

Слід звернути на головні характеристики приладу:

 • Велика потужність дасть швидкість сушіння пасм та подальшого укладання.
 • Можливість перемикання швидкості приладу, регулювання температури повітря. Ці функції необхідні для різної довжини волосся, їх густоти. Кращими вважаються прилади з керамічним нагрівачем і напиленням з турмаліну. Зустрічається комбіноване напилення (турмалін з тефлоном). Вони вважаються найбільш надійними, ефективними та безпечними.
 • До додаткових властивостей відносять іонізацію і турборежим.

Рада! Зверніть увагу, що корпус приладу був термостійким. У комплекті має бути насадка-кондиціонер для швидкої сушки локонів.

Основні технічні характеристики фенів з іонізацією такі ж, як і у стандартних. Потужність повинна бути не менше 1500 Вт, так як при меншій потужності струмінь теплого повітря буде дуже слабкою, і волосся буде погано сохнути. Для людей з густим волоссям рекомендується купувати моделі з потужністю від 2000 Вт, також така модель необхідна для професійної укладки.

Довжина шнура бажана не менше 2 м і він повинен бути:

 • гнучким і еластичним;
 • вільно намотуватися;
 • мати хорошу ізоляцію;
 • не переламываться.

Хороша модель повинна мати кілька режимів швидкостей і регулятор температури. Добре, коли в комплект входять додаткові насадки і прилад має такі функції, як турборежим і кондиціонер.

Робота функції іонізації у фені

Завдяки негативних іонів, з пасом забирається статичну напругу. Воно з'являється при нестачі вологи в приміщенні, а також на вулиці. Накопичується позитивний заряд, що негативно позначається на пасмах. Волосся електризуються, їх важко укласти в красиву зачіску.

Важливо! Перевагою іонізації є поліпшення блиску пасм. Створена зачіска надовго збереже форму. Навіть довге волосся стануть м'якше і менше плутатися.

Мінерал турмалін має властивість при нагріванні виділяти негативні іони. Цю його здатність і використовують у фенах з іонізацією. На решітку наноситься тонкий шар турмаліну, в процесі роботи вона нагрівається і негативні частинки вивільняються. Потік гарячого повітря, проходячи через ґрати, насичується цими іонами й переносить їх на поверхню волосся. Там вони вступають в контакт з позитивними частинками і нейтралізують їх негативну дію.

Віддавайте перевагу моделям з індикатором і кнопкою, яка включає режим іонізації, так ви завжди будете точно знати, що функція працює. Краще всього, коли використовується напилення і керамічний нагрівач. Щоб не розчаруватися в покупці і дійсно захистити волосся, купуйте фени з іонізацією від відомих виробників.

Кому рекомендується користуватися феном з іонізацією?

Користуватися цим приладом можуть жінки і чоловіки, особливо він необхідний людям, у кого:

 • сухі і ламкі волосся;
 • пошкоджені пасма постійним фарбуванням і плойкою;
 • після хімічної завивки;
 • посічені кінці;
 • лупа або посилене вироблення себума.

Поради по використанню функції іонізації у фені

Застосування іонізації по-різному впливає на стан пасм. Тип волосся у всіх різний, тому результати можуть відрізнятися. Звичайний фен виробляє сушку з поверхні волосся і зсередини.

Іонізовані моделі дозволяють волозі проникати всередину кожної волосини. Це актуально для дівчат з сухими пасмами, які важко укласти в зачіску.

Довідка! Якщо використовувати іонізовану модель фена регулярно, можна усунути сухість і ламкість пасм. Вони придбають здоровий вигляд, стануть слухняними і блискучими.

Якщо використовувати цей фен, волосся будуть отримувати і зберігати вологу всередині кожного волоска. Це різко знизить вироблення себума і жиру, але не потрібно чекати миттєвих результатів. Поліпшення якості і структури волосяного покриву буде відбуватися поступово.

Які параметри брати до уваги при виборі фена з іонізацією?

Головне, на що звернути увагу – це потужність, можливість регулювання режимами температур, захисне напилення та наявність насадки. Фен повинен бути міцним і надійним при роботі. Характеристики популярних моделей від світових виробників:

BaByliss 6000E – потужний прилад 2200 Вт з 8 режимів нагрівання до 70 проЗ, безпечний рівномірний нагрів без травм. Є зручна насадка.

Rowenta CV 765 – 2000 Вт, прилад з насадкою і 3 види нагріву, 2 режими роботи і турборежим. Працює без шуму.

Bosch PHD9760/9769 – має захист від перегріву, без обмежень у 6 режимах роботи, є дифузор, зручна щіточка, різні затискачі для утворення локонів.

Parlux 3200 — застосовується професійними стилістами в салонах краси. Керамічне напилення, потужність 2000 Вт, обертовий шнур і зручна насадка. Регулятори температур і режимів роботи.

Panasonic EN-NE50 – найбільш зручна модель для дому. Його відрізняє іонізатор на поверхні корпусу, тому дія негативних іонів набагато вище. Це компактний і потужний прилад з дифузором.