Плюси і мінуси галогенового обігрівача

Перед придбанням галогенового обігрівача варто звертати увагу не тільки на характеристики, але і на достоїнства і недоліки пристрою, від яких і залежатиме продуктивність майбутнього процесу.

Принцип роботи обігрівача галогенового

Для майбутнього аналізу плюсів і мінусів необхідно розглянути докладно те, як працює агрегат.

За рахунок галогенною лампи хвилі випромінюються. Лампа характеризує себе як трубка, в якій знаходиться галоген. Оболонка також оснащена буферним газом. Коли включається прилад, температура спіралі блискавично піднімається і відбувається світіння, при цьому атоми вольфраму від неї відходять, а потім знову приєднуються. Особливість, якою володіє конструкція, полягає в тому, що нагрівання простору відбувається за допомогою підвищення температури на окремих предметах меблів (сюди входить підлога, стіни приміщення) та живих організмів. І саме від них вже йде тепло в атмосферу. Тому чим потужніша техніка, тим більше обсягу прогріється.

Плюси галогенного обігрівача

Дивно, як має багато позитивних якостей даний пристрій.

 1. Завдяки особливому процесу роботи, прогрівання відбувається моментально. Витрачається кілька хвилин, після чого ви вже відчуєте різницю в градусах.
 2. Що ще стосується самого обігріву, так це рівномірність. Деякі обігрівачі здатні відтворювати тепло тільки по нижній частині кімнати. Тут же тепла повітряна маса розподіляється однаково по всій площі.
 3. Доступність придбання. Одна з причин високого попиту — невисока, виправдана якістю, вартість.
 4. Зовсім не видає звуків в процесі роботи. Гарантія відсутності шуму.
 5. Мала вага і компактність. Це означає, що ви зможете поставити або повісити агрегат на будь-яке місце, а він, у свою чергу, не займе багато місця в квартирі.
 6. Не збирає пил, відповідно, не накопичує бруд.
 7. Є ймовірність використовувати його не тільки в закритій зоні, але і на відкритій місцевості.
 8. Простота в монтажі та встановленні.
 9. Не сушить повітря, після роботи неважко буде дихати і перебувати в приміщенні.

Мінуси галогенного обігрівача

Безумовно, кожен обігрівати володіє недоліками. Цей не виняток.

 • Так як підвищення температури відбувається за рахунок нагрівання людей, то існує можливість шкідливого впливу.

УВАГА!

Шкідливий вплив не доведено остаточно науковими дослідниками, однак, варто потурбуватися і напевно не перебувати тривалий час під видаються променями приладу.

 • У нічний час може заважати робота пристрою. Це обумовлюється випромінюванням в жовтих відтінках. Крім цього, деяких власників може напружувати яскраве світіння.
 • Обігрів відбувається локальним методом. Тепле повітряний простір не поширюється по всіх кімнатах, які знаходяться в будинку.
 • Регулювання ступеня потоку тепла не призначено.
 • Допустимість опіку шкіри у людини. При недотриманні заходів безпеки — перебувати на певній відстані від агрегату — можна отримати погіршення для сітківки ока.

Чи варто купувати галогенний обігрівач

Звичайно ж, це залежить від призначень технології, що визначаються потенційним покупцем і від особистих уподобань. Якщо характеристики збігаються з бажаннями, те це той самий потрібний апарат. У будь-якому випадку він відмінно виконує функцію обігрівача, так як володіють сильною потужністю. Зручний при експлуатації у відкритих зонах, на вулиці, терасах і навіть у ресторанах. Однак у кімнаті не слід залишати на тривалий кількість часу. При правильному використанні і виконання необхідних заходів, такий варіант є прийнятним у застосуванні.