Тепловентилятор плюси і мінуси

Тепловентилятор є однією з популярних різновидів обігрівачів. Такий обігрівач застосовують з метою прогрівання всіляких споруд, зокрема, будинків, квартир та виробничих масивів на промислових організаціях.

Головні конструктивні складові тепловентилятора – нагрівальний компонент і сам вентилятор. Нагрівання повітря відбувається за участю вентилятора на розпечений нагрівальний компонент, який розігріваючись, виходить з отворів, що знаходяться на лицьовій панелі пристрою. Тепловентилятор може володіти кількома нагрівальних складових, які активуються при виборі різного положення перемикача, що перебуває на панелі обігрівача.

Великий відсоток обігрівальних установок отримує підживлення через електричні мережі. У процесі підключення нагрівальної системи і введення в експлуатацію, нагрівальний компонент поступово починає набирати температуру, тим самим виробляючи тепло і нагріваючи повітря поруч. Роль вентилятора тут полягає у витісненні назовні вже нагрітого повітря. Раз за разом тепле повітря починає рівномірно курсувати по приміщенню.

Плюси придбання тепловентилятора

Звертаючи увагу на все вищевикладене, можна впевнитися, що тепловентилятори володіють наступними перевагами:

  • Якщо піддавати порівнянні з іншими приладами для прогріву та опалення, то тепловентилятор здатний швидше всього нагріти повітря в приміщенні, з чого випливає, що немає кращого вибору при виникненні потреби в недалекому обігріві кімнати.
  • Транспортування пристрою. У зв'язку з малими розмірами і особливостями конструкції, тепловентилятор має невелику вагу, а тому проблем з його транспортуванням по квартирі виникнути не повинно, так само як і особистої установкою користувачем. Тепловентилятори дозволяється встановлювати на столі, на підлоговому покритті або кріпити до стіни.
  • Зручність користування. Крім вище перерахованих позитивних сторін, нагрівальний компонент може піддаватися експлуатації в різних режимах, з метою опалення або охолодження, що залежить від заданої температури.

Деякі мінуси

У кожного виробу є свої недоліки, і тепловентилятори не є винятком, тому як мають свої негативні сторони:

  • Відчутний рівень шуму, що утворюється, коли вентилятор включається і досягає максимальних обертів.

  • Малоприємний запах, що пов'язаний з умовно іменується «кисневим спалюванням». Ця обставина обумовлена тим моментом, коли на розжарену спіраль, в будь-якому випадку проникають пил, бруд або інші речовини, що утворюють продукти згоряння.

Важливо! Відмінним виходом із ситуації стане покупки моделі агрегату, що працює за допомогою керамічного компонента. Він не здатний так сильно нагріватися, як сталевий, але при цьому, наділений хорошою тепловіддачею. При бажанні заощадити можна зупинити свій вибір на сучасних спіральних моделях.