Чим відрізняється професійний фен від звичайного

Ще з минулого століття фен є предметом першої необхідності, щільно ввійшли в побут. Даний прилад призначений не тільки для сушіння волосся. З його допомогою можна створювати різноманітні зачіски. Але на поточний момент ринок представлений широкою різноманітністю моделей, які поділяються на дві категорії: звичайні та професійні фени. Саме тому ми вирішили з'ясувати, чим відрізняються ці пристрої у матеріалі нижче.

Відмінності між приладами

На перший погляд, професійний перукарський прилад є повним аналогом агрегату, використовуваного у побуті. Але в реальності ці пристрої мають ряд істотних відмінностей, а саме:

  • показник потужності;
  • витривалість і терміни служби;
  • маса;
  • асортимент насадок;
  • додатковий функціонал.

Потужність

Від даного показника буде залежати температурний показник повітря, що виробляється приладом. В домашніх моделях рівень потужності знаходиться на середніх рівнях, і створити класну зачіску з їх допомогою навряд чи вийде. А ось у професійних агрегатах потужність становить до 2000 Вт.

Витривалість і терміни експлуатації

Професійні моделі можуть працювати протягом декількох годин без шкоди для ефективності роботи. А ось побутові прилади не можуть похвалитися подібною витривалістю і перегріваються при тривалій роботі.

Також, професійні і звичайні пристрої відрізняються і по терміну експлуатації. Інструмент, використовуваний в перукарем справі виробляється з якісних матеріалів, через що він буде радувати безперебійною роботою протягом 5-10 років. А ось побутові агрегати розраховані всього на 2-3 роки служби.

Маса

В перукарнях майстри використовують фени масою близько 700 грам. Самостійно висушити волосся приладом з такою вагою досить складно. Рука буде втомлюватися, і для досягнення результату потрібно проявити чимало зусиль. А ось побутові моделі важать від 300 до 500 грам, через що можуть без проблем використовуватися для сушіння волосся в домашніх умовах.

 

Важливо! Власниці короткого волосся можуть придбати прилад будь-якої ваги, т. к. для сушіння їм буде потрібно мінімум часу.

Асортимент насадок

Звичайні фени продаються без насадок. А от професійні моделі можуть похвалитися більш широкої комплектацією, і після придбання такої моделі споживач зможе знайти в коробці кілька різновидів насадок, призначених для створення різноманітних зачісок. До найпопулярніших можна віднести наступні.

Дифузор — допомагає безпечно і швидко висушити волосся. Крім того, встановивши її на фен користувач зможе виконувати одночасну сушку і створювати зачіску. Ідеальний варіант для власниць довгих і густого волосся.

Концентратор — призначена для концентрації повітряних мас. Завдяки їй відбувається рівномірний розподіл повітряного потоку по всій довжині волосся.

Щітки і щипці — полегшують створення зачіски, і є своєрідним замінником плойки і гребінця.

Додаткові опції

 

На відміну від побутових моделей, професійні фени мають і ряд додаткових опцій, а саме:

  • іонізація — знімає статичну електрику з волосся і робить їх блискучими;
  • функція подачі холодного повітря — допомагає закріпити обсяг і кучері по закінченні гарячої укладки;
  • турмалінові насадки для вироблення додаткових іонів;
  • датчик вологості, визначає відповідні показники з подальшою активацією найбільш відповідного режиму сушіння.

Зважаючи на сказане, для створення гарної зачіски в домашніх умовах краще всього набувати професійні моделі. Вони бережуть волосся і не порушують їх структуру. Але, а якщо вам необхідно обмежитися звичайною сушкою — вибирайте побутові моделі!