Розумний фільтр для води

Кожна людина прекрасно розуміє, що якість води з крана завжди залишає бажати кращого, тому, що в ній міститься велика кількість домішок, що негативно впливають на наш організм. Саме тому потрібно проводити додаткову очистку, рятує воду від неприємного запаху і присмаку. Ці неприємні фактори можуть не тільки зіпсувати враження від їжі, що готується, але і стати причиною серйозних захворювань. Саме тому велика частина людей зараз схиляється до застосування додаткових фільтрів, які задають оптимальний стан рідини.

Принцип роботи досить простий. За допомогою спеціальних насадок, які не пропускають через себе важкі метали, домішки і додаткові хімічні добавки, до нас надходить чиста рідина. Завдяки тому, що така установка монтується прямо в систему водопостачання, більше не доведеться використовувати пластмасові глечики, досить довго фільтрують воду.

Що вміє розумний фільтр для води

Завдяки тому, що прогрес не стоїть на місці, а виробники постійно вигадують «розумні» гаджети, ми можемо насолоджуватися багатьма шедеврами техніки, які значно спрощують наше життя. Припустимо, smart-години раніше вважали б немислимою і марною дрібничкою, в той час як зараз, більша частина не уявляє свого життя без такого пристрою.

Довідка! Чому фільтри стали «розумними»? Тому що компанії-виробники вирішили додати в технологію простий очищення води систему, яка допомагає керувати очищенням за допомогою смартфона.

Саме тому, що виробники намагаються значною мірою позбавити нас від багатьох складнощів життя, були розроблені такі кошти. Керувати «розумним» пристроєм можна за допомогою простих жестів. Взмахнули – вода наливається, зробили повторне рух – вода призупиняється. Так само, завдяки застосуванню технологій смартфонів, можна досить легко контролювати рівень води у фільтрі, регулювати необхідну температуру і встановлювати нагадування на визначення кількості випитої води в день.

Особливості використання розумного фільтра

Велике застосування фільтри отримали за рахунок уміння відсікати все шкідливі для організму добавки, які містяться в водостічних трубах. Вони поділяються на:

  • Самопромивні;
  • Патронні;
  • Автоматичні;

Найбільш зручними є варіанти, в яких необхідно змінювати сітки, які мають фракції різної величини, що затримують на поверхні метали. Після встановлення таких сіток, можна забути про постійну зміну фільтрів.

Крім того, існує велика кількість моделей, що мають у своїй структурі спеціальні фільтри, які видаляють з рідини окислені речовини. Згодом, вони осідають на спеціальній сітці.

Довідка! Для того щоб контролювати роботу пристрою, необхідно задати певні параметри. Все інше виконає «розумний» комп'ютер, який прорахує, коли необхідно змінювати сітки, наповнювати резервуар водою і проводити очищення системи.

Так само, така система визначає речовини, які потрапляють під фільтрацію. З-за того, що багато метали володіють абразивними і лужними властивостями, вони можуть роз'їдати сантехнічну комунікацію, скорочуючи термін її експлуатації. Але з-за того, що комп'ютер самостійно додає в розчин спеціальні речовини, які створюють «гасить» реакцію для небезпечної речовини. Це значною мірою подовжує термін життя пристрої.

Скільки коштує розумний фільтр

Вартість пристроїв, що використовуються для «розумного» очищення води може значно відрізнятися. Відмінності полягають якраз у технічному оснащенні механізму, габаритах і можливостях.

Середня ціна іменитих пристроїв починається від 15 тисяч рублів. Моделі для заміського використання від 50 тисяч рублів.