Заборона на світло: які лампи залишаться на прилавках магазинів у 2020 році

У Росії ніяк не можуть обійтися без реформ. Одна з них, енергозберігаюча, орієнтована на просте населення нашої країни. Створюється враження, що ми, прості жителі, найбільше використовуємо електрика у власних побутових цілях. Споживаємо його без міри та усіляких обмежень. Спеціально тринькаємо і своїми неэкономными діями приносимо величезний збиток народному господарству.

Новий виток заборон

В цілях економії вирішили не просто обмежити споживання енергоресурсів в цифрах, як це було до цього дня, 75 кВт на одну людину, а заборонити деякі види лампочок, до яких ми давно звикли.

Першими потрапляють під заборону компактні люмінесцентні лампочки, з звичайним цоколем під стандартний електричний патрон. Раніше нас, мало не силою, змушували купувати і впроваджувати це диво будинку. Агресивна реклама визнавала їх самими енергозберігаючими, а тепер вони стали малоефективними. Ну, та бог з ними.

Другими під заборону потрапляють світлодіодні світильники з малою ефективністю, нижче 85 люмен на кіловат. Такі довгі циліндричні трубки, які найчастіше застосовуються у виробничих приміщеннях, ніж удома, де їх дуже незручно використовувати. Вони часто б'ються із-за своєї крихкості і незручною форми.

А самі шкідливі лампи, що містять ртуть високого тиску, потрапляють під заборону в останню чергу. Але тут нам переживати не варто. У домашньому господарстві такі монстри використовуються дуже рідко. Частіше їх застосовує держава і різні організації для вуличного освітлення. Ось нехай вони і переживають.

Також під заборону потрапляють світильники з ртутними лампами високого тиску, які використовуються для зовнішнього освітлення.

Сюрприз для організацій

З першого січня наступного року держава підготувала сюрприз для своїх власних організацій і для великих господарських суб'єктів, типу домоуправляющих компаній, ЖЕУ та інших їм подібних.

Заборонені до застосування взагалі все компактні і трубчасті люмінесцентні лампочки. До них додадуться пускачі для світильників у громадських місцях і приміщеннях на виробництві, а так само всі ртутні лампи високого тиску. Заодно заборонять і натрієві лампи високого тиску, видалять з прожекторів металлогалогенки. Всі индукционки відправляться туди ж. І, до купи − всі світильники з ртутними лампами високого тиску.

Ось така перебудова чекає народне господарство в наступному році.