Ритуал на сходи, що привертає багатство

Що таке симоронские ритуали, і чим вони привабливі для нас? Головне — це можливість здійснити давні мрії і надії. Ритуали дозволяють змінити обридлу картину життя і знайти внутрішній спокій, віру в себе і в подальший успіх.

У чому полягають переваги симоронского ритуалу

Основна ідея ритуалів полягає в тому, щоб змінити устрій життя, і привести вас до віри в те, що про що ви мрієте, обов'язково збудеться. Більшість з нас мріють про зміну професії на більш грошову, про кар'єрному просуванні. Загалом, про поліпшення свого добробуту, щоб жити, не замислюючись про заробляння грошей, а тільки про те, куди їх витратити.

Є прекрасний ритуал, назва його: «Сходи, що привертає багатство». Це ритуал на успіх у роботі та житті.

Зараз ми представляємо сходи не як елемент, призначений для будівельних робіт, а як символ сходження до неба, до вершини щастя і благополуччя. Даний ритуал включає в себе психологічні установки, що допомагають максимально швидко розкривати ваші можливості, які знаходяться всередині вас.

Його можна проводити в будь-якому місці і в будь-який час без прив'язки до якого-небудь випадку або події. І він дійсно принесе вам щастя і благополуччя. Зовсім скоро ви отримаєте підвищення по службі і, відповідно, станете багатшими. У вас все зміниться на краще: інших варіантів просто не існує.

Техніка проведення ритуалу «Сходи багатства»

Для початку треба поставити мету і чітко, послідовно, слідувати їй, вибравши, наприклад, сходи, що ведуть до вас на роботу або домашню. Важливо, щоб на ній було не менше семи ступенів. А потім необхідно придумати і записати на папір сім основних тез. І, переступаючи на кожну наступну сходинку, промовляти і вірити в те, що ви записали на папір. Наприклад, наступне:

  1. Я йду прямо до своєї мрії, мрія прекрасна і легко досяжна.
  2. Мені ніхто не заважає у виконанні моєї мрії.
  3. Я ніколи не зверну з наміченого мною шляхи, які б перепони не зустрічалися мені на шляху.
  4. Мені все допомагають і не заважають у виконанні моєї мрії.
  5. Я постійно зростаю, дізнаюся щось нове, вдосконалююсь.
  6. Скоро моя мрія збудеться, і я стану більш багатим і шанованим людиною, моя кар'єра піде стрімко вгору.
  7. Я знаю, все буде чудово і станеться зовсім скоро.

Після виконання техніки гроші потечуть до вас рікою

Переступаючи з однієї сходинки на іншу, треба просто вірити у все, що ви вимовляєте і представляти картину того, про що ви говорите. Ви можете придумати свої сім тез. У вас все вийде, і все буде так, як ви задумали.

З кожним кроком, з кожним підйомом, ви будете відчувати, як у вас вселяє впевненість і віра в те, що ви всього досягнете самі своїми силами, і багатство вже на порозі. Це перевірено століттями. Вірити — найголовніше і важливе.