Прасувальний комод: зручність і практичність

Погодьтеся, що прасувальна дошка грунтовно увійшла в основний корисний предмет будинку. Без неї вже неможливо уявити прасування одягу. Вона легко піддається трансформації, займає мало місця. Такою ж важливою функцією володіє і прасувальний комод. Він являє собою 2 в 1: прасувальна дошка в комоді. Докладніше про цю гладилке.

Призначення та особливості прасувального комода

Призначення у предмета таке ж, як у дошки. На ньому зручно гладити. Рівна поверхня, що дозволяє із зручністю приводити в порядок брюки, піджаки та інші речі. Він значно економить місце і не створює безлад у домі, так як у ньому є полиці, корзини і полиці, в них можна покласти одяг, предмети інтер'єру та інший інвентар. На полицю можна покласти розприскувач, нарукавник до наступної прасування їх не потрібно шукати по всій кімнаті (втім, як та інші речі, наприклад, рушник, нитки).

Останнім часом виробники дедалі частіше стали випускати трансформаторні комоди для прасування. З ними простіше працювати. Їх можна помістити в будь-яке місце кімнати як тумбу, ящик. Якщо конструкцію не розсовувати, то він так і буде виглядати тумбочкою, а якщо розсунути – функціональна прасувальна дошка з шухлядками. Красиво, швидко, практично!

Переваги прасувального комода

Доступні ціни прасувальної дошки дозволяють використовувати її в сучасних будинках і маленьких кімнатках (де мало місця, і кожен метр цінний). Невеликий компактний комод можна використовувати в якості тумбочки, а місткий громіздкий підійде як шафа. В закриті висувні ящики можна помістити постільні приналежності, пледи, а також жіночі прикраси, сумки, дрібнички та аксесуари. Організація зберігання зберігає порядок і запобігає падіння речей.

Переваги прасувальної дошки + комода:

 • Стильний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр.
 • Чохли можна міняти і прати.
 • Ящики уготовані для зберігання білизни, праски.
 • Є надійна підставка для праски.
 • Природність дошки, так як вона дерев'яна і екологічна.
 • Практицизм, довговічність, якість.
 • Певні моделі навіть віддаються з вішалкою, яка підійде для мнуть речей, брюк, сорочок.

Кілька рекомендацій по вибору

Так як у таких багатофункціональних комодів порядком пристойна ціна, то і вибрати відповідну модель потрібно правильно.

Важливо! Перед покупкою необхідно перевірити складається і розкладається чи дошка, оскільки в рідкісних випадках, але все ж, може попастися неякісний механізм.

Якщо ви купуєте прасувальну конструкцію з ДПС або МДФ за недорогою ціною, то переконайтеся в її якості. В її складі можуть бути такі шкідливі речовини, які просто не можна тримати в житлових приміщеннях. Вибір матеріалу має значення для комода, тому підійдіть до вибору серйозно. Приміром, якщо будете купувати пластикові конструкції, то дивіться, щоб сама прасувальна дошка була виконана з інших матеріалів, адже при високих температурах матеріал не витримає навантаження.

При виборі враховуйте:

 • Вартість. Вона повинна бути оптимальною і бути під стати параметрами.
 • Вигляд. Вибирайте виріб за кольором, підходящою формою, діаметру та розміром.
 • Надійність і міцність обов'язково повинні бути присутніми.
 • Краще було б, якщо був комод-трансформер.
 • Оснащеність поличками, шухлядками. Вони підійдуть для різних речей і предметів (щоб нічого зайвого на увазі не лежало).
 • Рекомендовано брати меблі з чохлом, який знімає і одягається.

Увага! Комод повинен відповідати вашому зростанню, інакше буде не комфортно гладити (бажано більше 1 метра).

Якщо немає можливості придбати такий потрібний виріб, то можете самостійно легко зробити. В цьому немає особливої складності. Тільки треба купити різні матеріали і вміти невеликий досвід (але можна і без досвіду). Якщо всі моменти розібрати, то прасувальний комод буде відмінним варіантом заміни спеціальної дошки і додаткової тумби і виправдовує витрачені кошти.

Удачі у виборі!