Як зібрати дитяче крісло

Дитяче автокрісло є незамінною і обов'язковою річчю для подорожей з дітьми. У процесі використання рано чи пізно воно брудниться. Звичайно, його можна дістати, розібрати і гарненько почистити або попрати. Але надалі постане питання про його складання у вихідне положення. Цей процес може викликати деякі труднощі, а зробити його необхідно правильно.

Як правильно зібрати дитяче крісло

Якщо є інструкція, то здійснити правильну збірку дитячого крісла не складе особливої праці. А от якщо її немає, необхідно заздалегідь продумати процес майбутньої складання виробу. У цьому процесі важлива кожна деталь, порядок їх встановлення, а також місце.

Рада! В процесі розбору крісла можна робити фотографії його пристрою, а також запам'ятовувати або записувати окремі моменти кріплення.

Це значно спростить значно спростить роботу надалі.

Порядок складання

При складанні дотримуйтесь наступну послідовність дій.

 • Для початку слід надіти верхню частину основного чохла. Його закріплюють з задньої сторони за допомогою липучок, кнопок або інших механізмів.
 • Далі протягують ремені безпеки і надягають іншу частину чохла. Чохол повинен одягатися легко і швидко.
 • Розправте всі складки на чохлі і перевірте, що все правильно одягнене і зафіксовано.
 • Надягніть на місце м'яку накладку. Прослідкуйте, щоб отвори для ременів при нашаруванні частин співпадали між собою.
 • Через ці лямки просуньте ремінь головного замку і надійно закріпіть його застібкою з металу.
 • Прикріплюємо верхню м'яку підкладку. Її фіксують вище нижньої підкладки напроти отворів для плечових лямок.
 • Протягуємо лямки. А також слід надіти спеціальні накладки, пом'якшувальні тренуя.
 • Просуньте ремінці з бічних частин через накладки плечових лямок. Їх пропускають через чохол і основу конструкції. З зворотної поверхні їх закріплюють дужкою.
 • Протестуйте силу натягу ременів.
 • З'єднують лямки, які виходять з верхньої частини спинки, з передніми ременями.
 • Далі крісло можна встановлювати в машину. З цим заковик зазвичай не виникає.

Наведену вище схему можна застосовувати до більшості дитячих крісел. Можуть бути внесені незначні уточнення залежно від моделі виробу.

Довідка. Для кожної моделі крісла роблять чохол відповідно з особливостями його конструкції. Тому міняти його на інший аналогічний виріб не слід.

Корисні поради по збірці дитячого крісла

 • Слід розуміти, що здійснювати прання і чищення дитячого крісла обов'язково на регулярній основі. Ігнорувати цей процес точно не варто, оскільки залишки їжі, пилу і бруд можуть бути джерелами багатьох захворювань і викликати алергію. Тому важливо навчитися швидко і правильно розбирати і збирати крісло. Надалі це можна робити за п'ять хвилин.
 • Слід пам'ятати, що кожна деталь в такому пристрої має якусь функцію і повинна бути на своєму місці. Принцип кріплення поясів у більшості видів виробів збігається. Довгі ремінці використовуються для спинки дитячого крісла, а короткі закріплюються з нижньої сторони.
 • Після того як обидва види лямок пройшли через спеціальні поглиблення, вони обов'язково повинні перетинатися один з одним. Далі їх фіксують пряжкою. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів. Більш надійними вважаються металеві кріплення.
 • Кожна деталь вимагає ретельної фіксації в залежності від способу її встановлення. Важливо, щоб у процесі руху всі деталі були надійно встановлені і не підвели в процесі руху.

Увага! Слід звернути увагу на розташування ременів на верху виробу. Плечі малюка повинні бути розташовані трохи нижче отворів для плечових ременів.

Для забезпечення безпеки дитини

 • Особливо важливо розібратися з кріпленням ременів безпеки. Їх закріплення на потрібній висоті у відповідності з ростом дитини забезпечує комфорт, зручність і безпеку протягом поїздки. На спинці крісла є отвори для протягування ременів. Завдяки цьому, з'являється можливість вибрати необхідну висоту кріплення. Бувають такі наслідки неправильної фіксації ременів.
 1. Висока фіксація не забезпечує безпеку під час їзди на автомобілі, т. к. кріплення нещільно тримає дитину. У такому збільшується ризик отримання травм при різкому гальмуванні.
 2. Вузька установка кріплення надасть сильний тиск на тіло малюка. Може виникнути дискомфорт і сильні болі від тиску ременів.

Дотримуючись певні рекомендації, можна зібрати дитяче крісло досить швидко. Головне — повернути на місце окремі механізми вироби без пошкоджень, а також не зіпсувати матеріал, з якого виготовлено виріб.

Спробуйте зібрати крісло один раз, а надалі цей процес буде відбуватися набагато швидше. Це дасть можливість прати м'які деталі набагато частіше.