Як зробити крісло для ляльок

Якщо ваша дитина любить грати в ляльки, неодмінно у вас виникне бажання подарувати йому щось важливе для його лялечок, щось зроблене своїми руками. Кожній ляльці потрібні вбрання, а гра стане ще більш цікавою, якщо в іграшки з'явиться свій будинок і предмети меблів в ньому. Необов'язково купувати меблі, її можна спорудити власними зусиллями. Для того щоб і дитині було цікаво залучіть його до цього заняття. Розглянемо, як зробити крісло для ляльок з підручних матеріалів.

Крісло для ляльок — що знадобиться

Спорудити крісло ви зможете з різних матеріалів. Це може бути конструкція з пластикової пляшки, картону, поролону, сірникових коробок або ж крісло, пов'язане з ниток. В залежності від наявних в будинку матеріалів і ваших умінь ви можете вибрати один з них.

Ми розглянемо варіант виготовлення крісла для лялечки з наступних матеріалів:

 • Картонна коробка.
 • Поролон, підійде звичайна губка для миття посуду.
 • Гарна матерія для декору.
 • Клей ПВА.

Як бачите, для роботи вам знадобляться досить примітивні матеріали, які не складе труднощів зібрати. Це крісло вийде досить бюджетним, а радості у дитини викличе багато.

Покрокова інструкція як зробити крісло для ляльок

Коли ви підготували необхідні матеріали можна приступати безпосередньо до виготовлення лялькової меблів.

Для початку необхідно визначитися з розмірами майбутнього крісла. Для цього виміряйте свою ляльку, для якої, власне, і творите меблі. Якщо це мініатюрна Живопис, достатньо буде вирізати картонку з розмірами 21х12. Для лялечки побільше відповідно і розмір картонки необхідно буде вибрати більше.

 1. Зазначивши необхідний розмір виріжте з нього картон.
 2. У правому і лівому краю необхідно відрізати по квадрату, сформувавши форум майбутнього крісла.
 3. З квадратів, які в першому пункті ви відрізали, необхідно сформувати сидіння. Нижню частину склейте з внутрішньої сторони. Можна замість клею ПВА використовувати двосторонній скотч, це дуже зручно і просто. Не кріпіть сідушку до основної частини, поки що рано.
 4. На сидіння і спинку необхідно приклеїти поролон. Не варто робити їх занадто м'якими, краще розрізати губку навпіл.
 5. Розгорніть свою заготовку. Підлокітники також оберніть поролоном. Можна зафіксувати за допомогою клею або ниток з голкою.
 6. Оберніть спинку вироби і видиму частину підготовленої красивою тканиною. Матерію приклейте до основи.
 7. Поверніть на своє місце нижню частину виробу. Поміряйте необхідний розмір оббивки.
 8. Обклейте бильцях майбутнього крісла.
 9. Розгорніть верхню частину заготовки і закінчите обклеювати тканиною всі видимі ділянки.
 10. На задній частині можете не особливо старатися досягти ідеального результату, в кінці наявні недоліки можна буде замаскувати.
 11. Зберіть деталь, поставивши все на свої місця. Підклейте відсутні елементи.

ДОВІДКА. Замість клею ПВА ви зможете використовувати прозорий клей Момент. Він швидко тужавіє і деталі, тканина і декоруючі елементи будуть надійно прикріплені. Весь процес піде значно швидше.

В результаті нескладних дій і використавши досить прості матеріали ви зможете створити дійсно красиве крісло для ляльки. Якщо ви додасте трохи атласу або оксамиту, ваше лялькове виріб вийде ще красивіше. Ваша дитина буде в захваті від такого сюрпризу.

ДОВІДКА. Беріть не дуже щільний картон для виготовлення лялькової меблів, інакше його важко буде згинати, адже детальки, по суті, виходять дуже дрібними, працювати з ними не так просто.