Чому на робочому столі необхідний склянку з водою?

До сучасного робочого місця пред'являються досить високі вимоги. Завдяки перекладу та зберігання великої кількості інформації в електронному вигляді, на столі і під ним більше не треба зберігати поклади документів і незрозумілих паперів з позначкою «раптом знадобиться». Хороший робочий стіл дозволяє швидко знаходити потрібну річ і створює зручну обстановку для продуктивної праці. Але зробити робочу поверхню хорошою вдається не кожному. А все тому, що не всі знають вимоги, які звичний предмет меблів пред'являє своїм господарям. От у вас, наприклад, тут стоїть склянка з водою? Ні? Марно! Ми пояснимо чому.

Яким повинен бути стіл, що забезпечує результати роботи

Спочатку розберемося, яким взагалі повинна бути меблі, на якій ми працюємо.

Що прибрати

Відповідь на це питання дає древнє китайське вчення про ефективне облаштуванні приміщення. Згідно з теоріями фен-шуй (які працюють вже не одне тисячоліття), необхідно прибрати зі столу всі дроти, зарядні пристрої, антени, так як вони сприяють відтоку енергії.

Старі папки і документи краще видалити. Папери з них прибрати в красиві папки або здати в архів, чернетки і торішні рекламки викинути. Телефони і важливі замітки на огризках листів переписати в окремий блокнот або у файл на комп'ютері.

Важливо! Всі старі речі заважають увійти енергії оновлення, викликають застій у справах, вносять безлад в думках. Та й просто викликають апатію і глибоку тугу.

І цьому є цілком логічне пояснення. Замість того, щоб щось зробити або придумати щось нове та цікаве, людина витрачає час на перекладання стоси паперів у пошуках, щоб знайти потрібну в старих завалах. Але її може там і не виявитися. В той же час чистий стіл стимулює творчий процес і допомагає не відволікатися на сумне споглядання давніх документів.

Що можна залишити

  • Залучити удачу допоможе звичайний телефон, що стоїть поруч з робочою рукою (для правшів — праворуч, для лівшів — зліва). Вважається, що таким способом можна залучити удачу і завести корисні знайомства.
  • Можна розмістити на робочому столі фотографію коханої людини або тварини, машини або власної мрії (особистий будинок, план майбутньої квартири, морське узбережжя з ласкавими променями сонця, путівку в круїз). Це допоможе трохи відволіктися від рутини і згадати, навіщо ви сюди все-таки приходьте.
  • Хорошим антидепресантом стане апельсин. Помаранчевий колір за запевненнями психологів підвищує настрій, тонкий аромат сприяє активізації клітин головного мозку. А в кінці робочого дня, після здачі роботи або укладення контракту можна додатково порадувати себе, з'ївши корисний фрукт.
  • Простим способом зміни власної долі стане склянку зі звичайною питною водою. Він допоможе активізувати творчі сили і винахідливість.

Правило склянки води

Існує кілька правил розміщення води на робочому місці.

  • Вода завжди повинна бути свіжою. Довго простояла вода старанно збирає в собі негативну енергію (і пил, якщо говорити з точки зору медицини).
  • Поставивши склянку на правій стороні столу, господар активізує творчі сили, на лівій — отримує доступ до додаткових знань.
  • Вода має властивості енергетичного очищення простору.

Крім цього, склянка з водою стане нагадуємо про необхідність підтримувати водний баланс в організмі.

А ще, поки ви будете пити воду, ваш мозок отримає невелику перепочинок і, може бути, придумає так необхідне рішення проблеми.