Навіщо потрібна тарілка під тарілку

У століття фастфуду і їжі на бігу мало хто замислюється про правила столового етикету. Сервіровку столу можна сміливо віднести до певного мистецтва. Освоїти його не завжди вдається відразу. Ось, наприклад, скільки тарілок потрібно поставити перед гостем? Чому однієї недостатньо? Запам'ятовуйте!

Навіщо потрібен подтарельник

До приходу гостей столи повинні бути вже сервіровані. Починаємо завжди з тарілки, на якій лежать прилади та серветки. Вона називається сервірування. Ще її називають буфетної або просто підтарільник.

Коли гостю приносять будь-яку страву, його не ставлять прямо на скатертину. Під ним обов'язково повинен бути подтарельник. Саме цей посуд позначає кількість сидячих за столом. Гості розсідаються там, де стоять сервірувальні прилади.

Важливо! Навіть порожні порційні тарілки під закуски не прийнято ставити безпосередньо на скатертину.

Використання подтарельников доречно не тільки на урочистих застіллях, але і на звичайних сімейних вечерях. Погодьтеся, на них зручно подавати гарячі страви, горщики, бульонниці та ін. Вони також можуть послужити підставкою під столові прилади. Таке правило етикету обумовлено тим, що гаряче блюдо може забруднити скатертину, на неї можуть потрапити краплі або крихти.

Як правильно використовувати подстановочную тарілку

В використанні цієї посуду є свої секрети.

Яким має бути подтарельник

Сервірувальні тарілки можуть не входити в посудний набір. В цьому випадку їх потрібно буде придбати окремо. Ось кілька порад, які допоможуть підібрати підставку для тарілок.

Важливо! Правильна підставка повинна відповідати трьом правилам: відповідати формі основного посуду, бути плоскою. А також бути за розміром більше (не менше ніж на 2,5 см від краю) посуду, в якій подають приготовані страви

  • Необов'язково, щоб матеріал і малюнок були такими ж, як і у решти предметів. Але обов'язковою вимогою є гармонія подтарельника з усім сервізом, а також з дизайном столу або скатертини.
  • Універсальним варіантом стане придбання позолоченою або посрібленою тарілки. Такі підставки ідеально підійдуть для сервізу будь-якого кольору. Якщо у посуду є срібляста облямівка, то вибирайте посріблену підставку. Точно так само і з золотою облямівкою.
  • Ще один універсальний варіант — біла тарілка. Але тут є ймовірність, що весь сервіз буде виглядати набагато простіше. Ситуацію може виправити красива перфорація на бортах, перлини або рельєф.

Рада. Якщо ви прихильник мінімалізму і віддаєте перевагу білі прилади, можна придбати контрастні сервірувальні тарілки, наприклад, чорні. Для створення завершеності сервірування купуйте ще якусь чорну посуд: чашки, салатниці, сільничку і т. д.

  • Любителям нестандартних дизайнерських рішень підійде посуд з дерева або його імітації.
  • Груба кераміка буде відмінно поєднуватися з плетеним посудом. Але мінус такого рішення в тому, що будь-яка пролита рідина ризикує опинитися на скатертині.
  • Незвичайним і модним рішенням стане використання прозорого скла. Його оцінять шанувальники стилю хай-тек.
  • Якщо у вас є кришталеві келихи, вази або салатниці, то подивіться в сторону кварцових тарілок, що імітують кришталь.

Як ставити і прибирати

Підставка повинна знаходитися строго напроти кожного стільця, приготованого для гостя. Не ставте подтарельники занадто близько або занадто далеко від краю столу. Оптимальна відстань до краю — 2,5 см.

Раніше, після того, як забирали одне блюдо і приносили інше, зобов'язані були поміняти і подтарельники. Але зараз допустимо, щоб закуски і гаряче подавалося без зміни підставочний тарілок.

Важливо! Подтарельники ніколи не використовують при подачі десерту.

Навіть якщо в ресторані вони залишилися на столі, прилади приберуть. Робити це самому не можна: це входить в обов'язки офіціанта. Ви можете лише ввічливо нагадати йому про таку необхідність.

Чим замінити подстановочную тарілку

В наші дні допускаються варіації на тему сервірувальних тарілок. Її роль можуть виконувати підставки з дерева, які ідеально підходять під гарячі страви. У деяких закладах страви подаються прямо на сковороді, яку ставлять на дерев'яну підставку.

З вигляду ці підставки дуже нагадують незмінний атрибут будь-якої кухні — обробну дошку. Там можуть бути спеціальні виїмки під ємності з соусами.

Ще один альтернативний варіант — замінити підставку термостійкої серветкою.

Звичайно, застілля може непогано пройти і без підставок. Але якщо хочете, щоб ваша зустріч виглядала урочисто і престижно, не забудьте про те, щоб поставити тарілку під тарілку.