Можна підключити інший джойстик до ps4?

Більшість консольних ігор підтримують управління декількома гравцями для змагання або спільної битви проти штучного інтелекту. І тут виникають проблеми, так як недосвідченіший користувачі PlayStation погано знають про те, як потрібно підключати додаткові або сторонні геймпади до пристрою.

Можна підключити інший джойстик до PS4?

PlayStation 4 за рахунок своїх функцій дійсно дозволяє підключити один або кілька додаткових джойстиків. Це можливо не тільки з оригінальними пристроями, які йшли в комплект з консоллю, але і з додатковими, придбаними окремо. Особливу увагу на себе притягує DualShock. Він продається окремо, тобто людина здобуває його окремо. Коштує ця річ дешевше, ніж оригінальний геймпад PS4. Для його підключення доведеться знести всі налаштування з ігрової станції, але про це нижче.

Використання декількох геймпадів зажадає спеціальні USB-кабель, але не стандартні, призначені для комп'ютера, а спеціальні, що йдуть в комплект з PlayStation 4 або з окремими джойстиками від Sony.

Як підключити джойстик до PS4?

Застосовуючи різні способи, є можливість підключити будь-геймпад до ігрової станції. В першу чергу має сенс поговорити про парному підключенні оригінальних геймпадів. Для цього потрібно взяти рідний кабель від геймпадів, вузьким входом вставити у вхідний отвір геймпада, а широким – в саму консоль. При використанні дроти від іншого комплекту PlayStation або купленого додатково, можуть виникнути проблеми з підключенням, а то і зовсім втрата такої функції. Установка двох рідних джойстиків може бути здійснено лише через USB-провід. Для того щоб використовувати більше двох джойстиків в системі PlayStation, їх потрібно спершу в ній зареєструвати. Реєстрація відбувається досить просто і швидко: за допомогою почергового підключення кожного з контролерів через оригінальний порт і натискання кнопки «PS» на джойстику. У такій ситуації учасники розділяться на кольори, відповідні кольором панелі, що спалахує при реєстрації.

Підключення стороннього геймпада

Для підключення до PlayStation 4 стороннього контролера необхідно використовувати «перехідник» — спеціальний пристрій, призначений для забезпечення зв'язку між префіксом і геймпадом. Ці предмети необхідно купувати окремо. Список подібних пристроїв:

  • Cronumax – універсальний перехідник, який підтримує всі комбінації продукції Sony і Microsoft. У випадку з PS4 не вимагає проводового підключення. Коштує близько трьох тисяч рублів.
  • Titan One – покращений контролер, який може оновлюватися по мережі і підтримує бездротовий зв'язок. Коштує трохи дорожче попереднього експоната.

У випадку з джойстиком DualShock додаткових перехідників не потрібно. Для його сприймання необхідно скинути налаштування системи, після чого підключити DualShock через USB-провід. Необхідні драйвери встановляться на геймпад разом із завантаженням системи і налаштуванням параметрів. Правда, такі дії можуть згубно позначитися на акумуляторі контролера і навіть на програмній оболонці PlayStation 4.