Кращі моделі безободковых унітазів: підлогові і підвісні

Ось і прийшла ремонту туалету урочиста пора вибору його Фаянсового Короля, або просто − унітазу. Опинившись в магазині сантехніки, ви можете зіткнутися з моделлю, що має підпис «безободковая». Зовні такий унітаз нічим не відрізняється від своїх побратимів, крім логічно випливає з назви відсутності обідка. Але навіщо знадобилося від нього позбавлятися, ніж така сантехніка краще звичної нам і чому її називають «унітазом майбутнього»? Цими ж питаннями задалася і я, так що давайте спробуємо в них розібратися.

Особливості безободковых унітазів

Для початку пропоную зрозуміти, з чим пов'язане рішення прибрати обідок з очей геть. «Щасливі» володарі класичної моделі легко дадуть відповідь на це питання, якщо їм хоча б раз у житті доводилося відтирати накопичилася під обідком бруд. Без нього не тільки буде набагато простіше мити унітаз, але і бруду стане значно менше.

Довідка! Останнє пов'язане з оновленою технологією змиву. Вона відрізняється в моделях від різних фірм, але в цілому спрямована на те, щоб вода розподілялася по всій поверхні чаші, не залишаючи порожніх місць, які можуть забруднюватися.

Саме тому безободковые унітази зараз вважаються найбільш гігієнічними з усіх представлених на ринку. Але не буде вода, що проходить у такій небезпечній близькості від краю, переливатися через нього або розбризкуватися?

Виробники передбачили і цей момент. Зараз всі провідні фірми постачають наших фаянсових «друзів» системою «антивсплеск». Вона полягає в ретельно продуманому напрямку руху води та ступеня її напору. Так що непрошеної функції «міні-біде» можете не побоюватися, як і необхідності після кожного змиву протирати підлогу ганчіркою.

Ну, а що ж ціна? Прекрасна новина полягає в тому, що вартість встановлення оновленої системи змиву практично дорівнює вартості виготовлення обідка, а отже, фінансова різниця незначна.

Помітили, як багато достоїнств? Але де ж недоліки? Ви здивуєтеся, але це той рідкісний випадок, коли негативних якостей просто не існує. Єдине, що можна до них зарахувати — це небезпека придбати неякісну модель або підробку, яка не буде відповідати заявленим вимогам.

Але такий «недолік» мають абсолютно всі продавані товари і послуги в світі, тому я все ж схиляюся до висновку «мінусів не має». І я думаю, що не дарма безободковую модель називають «унітазом майбутнього». Зараз вона поступово зміщує з прилавків вироби з обідком, і є велика ймовірність, що рано чи пізно витіснить їх зовсім.

Критерії вибору

Насамперед ще раз нагадаю: купуйте сантехніку тільки у перевірених виробників! Шедеври маловідомих фірм, навіть дуже якісні, на перший погляд, можуть принести багато неприємних сюрпризів у майбутньому.

Що стосується асортименту, він відрізняється різними системами змиву. Зрозуміти, яка з них для вас найбільш зручна, допоможе звичайний візуальний тест — просто спустіть воду і подивіться, в якому напрямку вона рухається. Головне, щоб вона надійно очищала чашу, в чому і полягає основна її функція, ну, а естетичність моменту залежить тільки від вашого смаку.

Друга класифікація визначає те, як і до чого кріпиться унітаз. За цим критерієм вони поділяються на такі різновиди:

  • підлогові;
  • підвісні.

Давайте трохи докладніше розглянемо кожен з них.

Які моделі безободковых підвісних унітазів краще

Підвісні унітази більш компактні, ніж підлогові, оскільки система змиву вбудовується в стіну. Крім того, вони дозволяють проводити ретельне прибирання приміщення без будь-яких перешкод. Головний їхній недолік — це більш висока складність установки, ніж у підлогових аналогів. Пропоную ознайомитися з декількома найбільш впечатлившими мене моделями, представленими різними фірмами.

CERSANIT CARINA CLEAN ON MZ-CARINA-CON-S-DL

Такий унітаз відрізняється спеціальним антибактеріальним покриттям поверхні, що в поєднанні з відсутністю обідка означає надмірний рівень гігієнічності. Порівняно з іншими підвісними моделями він відносно нескладний у вбудовуванні. Ще один приємний бонус — безшумне наповнення зливного бачка.

GUSTAVSBERG HYGIENIC FLUSH, 5G84HR01

Подача води в такому унітазі здійснюється горизонтальним способом, що набагато більш ефективно, ніж вертикальний. Природно, при такій технології виробники не змогли обійтися без системи «антивсплеск», про яку ми вже згадували.

Чаша такого виробу виготовлена з сан фарфору, а кришка — з дюропластів. Воно відмінно впишеться в стиль хай-тек завдяки своєму минималистичному дизайну. Кришка має швидкознімний механізм і мікроліфт. Цей унітаз дуже міцний і естетичний, зовні ви побачите тільки чашу і кнопку змиву, все інше захищено перегородкою.

VITRA D-LIGHT

У ньому передбачений відсік для розміщення гелиевого або порошкового миючого засобу. Таким чином, ви можете легко перетворити кожен змив в повноцінну очищення чаші від мікробів, а значить, вам не доведеться витрачати на це час і сили при збиранні. Крім того, він володіє невисокою для такого рівня якості ціною.

ROCA THE GAP 34647L000

Він має стильну прямокутну форму і оснащується системою змиву з литим розсікачем. Оскільки кришка до купується окремо, ви можете вибирати ту, яка для вас зручніше.

Довідка! Наприклад, існують варіанти з мікроліфтом і без нього.

У дизайні такого унітазу переважають плоскі поверхні, що забезпечує простоту при збиранні. Він випускається в мінімальній комплектації і вимагає додатково докуповувати багато елементів, що може бути плюсом для покупців, які хочуть проводити «тонке налаштування», і мінусом для тих, хто хоче все і відразу, не вникаючи в тонкощі.

Кращий безободковый підлоговий унітаз

Підлоговий унітаз встановлюється набагато легше, ніж підвісний, його монтаж може проводити навіть непрофесіонал. До кращим моделям фахівці і задоволені покупці зазвичай відносять наступні.

VITRA ZENTRUM 9824B003–7207

За рахунок спеціального антигрязевого покриття такий унітаз не затримує на собі забруднення і не вбирає неприємні запахи. При покупці компанія-виробник надає гарантію відсутності мікротріщин, оскільки проводить величезну кількість тестів. Це виріб володіє простим універсальним дизайном, і єдиним його недоліком є складність доступу до задньої частини бачка при збиранні.

CERSANIT NATURE NEW CLEAN ON

Сучасний дизайн цього унітазу особливо любимо споживачами, так як він вписується практично в будь-який стиль інтер'єру. Крім того, він володіє гладкими формами, а значить, і простотою в миття.

ROCA THE GAP 34273700H

Підлогова модель цього унітазу славиться не меншою якістю, ніж підвісна. Виріб виготовлено з екологічно чистої сировини, яка максимально легко миється, і оснащене універсальним випуском. Одне з найважливіших його відмінностей — можливість вибору обсягу незмивною води. Ви можете вибрати загальний (4 л) або економний (2 л) режим, що актуально в епоху турботи про екологію.

Але головне: всі з перерахованих унітазів об'єднує одне — відсутність обідка. Тому, що б ви не вибрали, можете бути на 100% впевнені, що на все життя позбавите себе від одного з найбільш неприємних моментів прибирання.