Навіщо зберігати ключі від машини в мікрохвильовці

У сучасному світі практично у кожній сім'ї є власна машина, а іноді і декілька. Придбання автомобіля — досить серйозна покупка, адже крім початкового вкладення неодмінно підуть витрати на діагностику та усунення несправностей.

Крім цього, багато автовласників, незалежно від віку свого автомобіля, побоюються такого явища, як крадіжка або крадіжка певних комплектуючих.

Навіщо на ніч класти ключі від автомобіля в мікрохвильовку?

Іноді шахраї працюють так чисто, що навіть не залишають пошкоджень на машині, що ще більше лякає автовласників. Наприклад, по Британії в 2017 році прокотилася ціла хвиля викрадень: близько 89 тисяч власників позбулися своїх машин. Не дивно, що винахідливі європейці придумали свої методи захисту, нехай і не зовсім звичайні.

Зараз практично кожен автомобіль оснащений системою безконтактної доступу, що дозволяє заводити двигун або відкривати двері машини простим натисканням кнопки на брелоку, перебуваючи на значній відстані від неї. Безсумнівно, це дуже зручно. Особливо в холодну пору року, коли необхідно заздалегідь прогріти автомобіль до початку поїздки. Але також безконтактний доступ має декілька недоліків:

  • несподівано може сісти батарейка в брелоку і позбавити вас доступу до машини;
  • радіусу сигналу буде недостатньо для відстані, на якому ви перебуваєте.

Але другий недолік може звернутися в справжню проблему, адже за допомогою спеціальних пристроїв можуть розширити не тільки сам власник, але і викрадачі. Ці пристрої подовжують сигнал і збільшують діапазон радіохвилі. Одна частина пристрою розташовується недалеко від машини, а друга — біля передбачуваного місця розміщення брелока, наприклад, біля вхідних дверей, адже багато зберігають свої ключі в коридорі. Таким чином, шахраї перекривають відстань від будинку до автомобіля і без особливих зусиль отримують доступ до машини.

Захистити себе від такого роду афери допомагають спеціальні сейфи для ключів та інші пристрої, але знайти їх можна не скрізь. Замість них можна використовувати домашні побутові прилади: підійде будь-яка техніка, яка блокує радіохвилі завдяки внутрішньої ізоляції. Звичайно, можна просто загорнути ключі в пару шарів алюмінієвої фольги, але куди простіше просто покласти брелок в холодильник або мікрохвильову піч на ніч, а вранці як ні в чому не бувало відправитися у своїх справах.

Важливо! У випадку з мікрохвильовкою головне — випадково не використовувати її за призначенням у той час, поки ключі будуть знаходитися всередині.

Шкодить ключів знаходження в мікрохвильовці?

Багатьох досі хвилює питання про те, чи шкідливі мікрохвильові випромінювання і як вони впливають на разогреваемую їжу та організм людини в цілому. У свій час в СРСР і в Німеччині ці пристрої навіть були заборонені з наступних причин:

  • Існувала думка, що хвилі впливають на молекулярний склад їжі;
  • Електромагнітні хвилі мають великий вплив на організм людини;
  • В їжі, розігрітій в мікрохвильовій печі, багато корисні речовини перетворюються в канцерогени.

Але на сьогоднішній день всі виробники використовують високоякісні ізолюючі матеріали, які забезпечують надійність і знижують шкідливий вплив пристрою. До того ж випромінювання впливає на предмети всередині мікрохвильової печі тільки тоді, коли вона виробляє безпосереднє нагрівання, а значить ключі в непрацюючому пристрої знаходяться в безпеці і це аніскільки не шкодить їм.