Що найкраще зберігати в комоді

Комод — дуже зручний вид меблів: встановити його можна в різних кімнатах і вміщатиме цей предмет безліч речей. Він підходить практично під будь-яку стилістику приміщення і зручно вміщується, не займають занадто багато місця. Однак його місткість найчастіше грає з нами злий жарт. Намагаючись укласти якомога більше речей, господиня забиває більшу частину внутрішнього простору. Як підсумок, речі мнуться або «губляться» на тривалий час з поля зору. Щоб цього уникнути, потрібно знати, що варто покласти сюди перш за все.

Речі, які зберігають в комоді

Горизонтальні полки передбачають певні варіанти зберігання.

Одяг

Внутрішні ємності ящиків передбачає вертикальну систему зберігання.

Важливо! Речі повинні бути розташовані, немов картки в картотеці.

Таким чином можна скласти дитячий одяг, футболки, вироби з тонкого трикотажу.

Якщо одяг правильно складена, вона буде залишатися на місці, навіть якщо втратить опору на своїх «сусідів». При цьому можна легко знайти потрібну футболку або повернути її на місце.

Альтернативний варіант — зберігання в рулончиках. Акуратні згортки з одягу відмінно розміщуються в комоді і займають набагато менше вільного простору, залишаючи ящики напівпорожніми. При цьому футболки залишаються завжди рівними, не мнуться і не заламываются.

Нижня білизна, колготки, шкарпетки

Акуратно скрутіть шкарпетки, трусики, колготки. Потім складіть їх також вертикально, щоб було можна оглянути весь асортимент.

Важливо! В магазинах можна знайти безліч ящиків і спеціальних відсіків, які допоможуть зручно організувати простір.

Комплекти білизни і рушники

Маленькі рушники для рук і обличчя можна згорнути рулонами і укласти вертикально. Інші приналежності складаються звичними стопками і укладаються за категоріями. Тоді не потрібно буде переривати всю полицю для пошуку потрібного аксесуара.

Косметика

В цьому випадку краще використовувати додатково органайзери. З ними порядок в ящиках буде завжди.

Корисні дрібниці

До них відносяться різні зарядки, дроти, письмове приладдя та папір, а також багато іншого.

Головне, час від часу оглядати все пильним поглядом і викидати непотрібне.

Організувати простір в комоді дуже просто. Головне — залишити в минулому всі старі і непотрібні речі і розрахувати наявний вільний простір на все важливе.

Додаткові контейнери або органайзери для різних дрібниць також є важливою частиною організації простору. Деякі комоди припускають їх наявність від виробника. Але краще придбати контейнери самостійно, в залежності від власних потреб.

Як зробити зберігання в комоді оптимальним

Кілька маленьких хитрощів допоможуть користуватися місткою меблями максимально зручно.

Розкладаємо по кольору

Експерти з організації простору відзначають, що не тільки недбало укладене в комоді речі можуть створювати дисонанс. Навіть колірне невідповідність може дратувати. Тому нижня білизна, футболки, шкарпетки краще розміщувати у відповідності з колірною гамою. Чорні шкарпетки до чорних, а білі трусики — до світлого нижній білизні.

Верхні шафки для жіночих дрібниць

У нашому арсеналі є безліч дрібниць, які потрібно розмістити акуратно і завжди мати доступ до них. У жінок присутня велика кількість ювелірних прикрас та біжутерії, вони вимагають дбайливого зберігання. Для таких цілей зазвичай призначені верхні ящики невеликого розміру.

Рада. Експерти рекомендують придбати спеціальні органайзери з м'якою поверхнею для утримування на місці ювелірних прикрас.

При відкритті скриньки, навіть дуже різке, вони будуть залишатися на місці і не стануть зачіпати один одного. Різні дрібниці також укладають у невеликі коробочки або органайзери, акуратно розставляючи в ящиках.

Що зберігати в нижніх ящиках

Нижні ящики краще використовувати для зберігання постільної білизни, рушників та інших речей, які використовуються рідко.

Туди ж можна скласти сезонний одяг.

Слід регулярно переглядати вміст комода і викидати все непотрібне. Так у вас буде можливість звільнити місце для нових речей.