Як витягнути ящики з комода на полозах

Завжди існує певна ймовірність при використанні того або іншого пристрою, що воно вийде з ладу. Ящики також не вважаються винятком, і це абсолютно нормальне явище. Часто буває так, що дрібні предмети загортаються всередину їх, або закривання не відбувається повністю.

У будь-якому випадку рекомендується провести повне зняття конструкції. Однак не всі можуть це зробити, тому в цій статті буде прописана інструкція всіх дій у ситуації, що склалася.

Як правильно витягнути ящики з комода на полозах

Весь процес являє з собою такі прості етапи:

 • Для початку необхідно висунути сам ящик на максимальну відстань, яку він дозволяє. З боків знаходяться пластикові кріплення, ви їх відразу зможете помітити. Слід пам'ятати, що так як направляючі є в кількості 2-х штук, отже, і кріплень теж є по 2 штуки (одна з кожної сторони);
 • Далі слід опустити невеликий механізм «вусик» вниз, після чого акуратно потягнути на себе. Він повинен вийти назовні. Існує 2 різновиди конструкції. Якщо у вашому випадку спостерігається симетричне розташування, то обидві деталі потрібно опустити. Також буває і дзеркальне розміщення. Тоді важливо опустити один з «вусиків», а інший потягнути вгору;
 • Утворилися зовнішні частинки необхідно опустити вниз. Вони будуть розташовані як з правого боку, так і з лівого. Після описаних маніпуляцій агрегат повинен плавно і без труднощів вытаскиваться з направляючих;
 • І вже після зняття можна здійснювати завдання, заради якої ви виробляли всі виконані дії;
 • Щоб поставити пристрій на споконвічне місце, слід виконати весь представлений алгоритм, тільки в зворотному порядку. А саме: оснастити полози і проштовхнути скриньку до характерного клацання.

ДОВІДКА! Краще вставляти ящик рівно, щоб уникнути блокування планки, яка найчастіше сприяє виникненню перешкод при задвигании всього споруди.

Чому системою зручно користуватися

За рахунок свого списку переваг дані моделі користуються найбільшим попитом серед потенційних користувачів.

 1. При порівнянні, наприклад, з роликовими механізмами, телескопічна фурнітура володіє великим терміном експлуатації.
 2. Це пояснюється тим, що конструкція володіє стійкістю до стресових ситуацій і високою якістю виробництва.
 3. А також вона здатна витримувати серйозні навантаження.
 4. Як вже можна було зрозуміти на основі інструкції, спорудження володіє простотою у використанні.
 5. Крім цього, такі напрямні неможливо встановити неправильно.
 6. Поставити їх можна на різних висотах.

Поради фахівців навколо ящиків з комода

Якщо виникли труднощі у виконанні всіх перерахованих на початку статті дій, спробуйте акуратно підняти сам ящик для полегшення кроків при їх виконанні. Іноді можлива поява опору. Саме тоді бажано висунути механізм до повного упору і спробувати заново помістити його у вихідне положення.

ДОВІДКА! Може статися й таке, що вам доведеться фіксатор розігнути разом з гумкою, але варто розуміти, що вона в кінці кінців злетить. Для отримання ковзання можна вдатися до спеціальних розчинів, які призначені саме для цього. Головне, щоб їх кількість не було великим.